bugün

Aslında dizi de geçen tüm olaylar minik in bir rüyasıdır.
38. bölümde celal müdürü öldürdüğünü söylerken mert'in de polis aslan'ı öldürdüğünü söyledi. mert adalete teslim olacak. sarp celal'i ve davut'u bitirecek. mert iyi hal vb ile 3-4 yıl sonra çıkar falan işte.
Çok güzel ama izlemiyorum.
final bölümünün ilk sahnesinde diyor ki "celal öldü" hmm... bi düşünelim. ya celal öldü denilerek hapisten kaçırıldı (olmayacak ihtimal değil)
ya da...
dizide seneler sonrasına ışınlanabiliriz bir anda hazır olun.
--spoiler--
dün geceki bölümde minik'in kebapçı celal'den yediği tokat üzmüştür.
--spoiler--
Şuan tekrarı verilen dizi. Bu zamana kadar niye tekrarını vermediniz allahsızlar.
Mutlu son ile bitecek olan dizi . miniş celali satacak.
En son türk dizilerinden kardeş payı izlemiştim, şuanki yayında olan izlenebilcek tek Türk dizisidir.
Hiç izlemediğim ve izlemeyeceğim dizi. Başrole beni ve arkadaşım gökanı koysalar bu kadar izlenmezdi...

Edit : tv izlemiyorum.
Mutsuz sonla bitecek ve 80 milyon insani yasa bogacak dizidir. Sizin ben yazacaginiz senaryonun icine edeyim ya illa actiracaklar agzimizi. Nedir bu mutsuz son takintiniz yav.
Yeni bölümün ikinci fragmanI yayınlanmış.

Olaylar olaylar:

https://m.youtube.com/watch?v=IMlTSz_7o20
Sonu belli dizi:

Sarp ölecek, mert celal'i öldürüp aklını kaçıracak.
hikaye o kadar saçma bir hal aldı ki finalini zerre merak etmiyorum.
abartılan dizi.

kebapçı celal çok yapmacık bir karakter, hiç türk mafya babası tiplemesine yakışmıyor. zaten çetin tekindorun konuşmaları ve mimikleri çok yapmacık. (mesela kurtlar vadisi dizisindeki mafya babaları laz ziya, testere necmiyi hatırlayın adamlar dizi başında ben bile tırsardım).

konusu yabancı bir filmden alınma o yüzden çoğu yerde türk tipine uymuyor. polislerin amerikan vari takılmaları aşırı kötü olmuş.

kurtlar vadisi ilk 93 bölümünü izlemeyen ergenlerin abarttığı dizi. yoksa 20 yaş üstü için sıradan bir dizi.
final bölümünde muhtemelen kanın gövdeyi götüreceği dizi.
fırtına öncesi huzur vardı zaten bir önceki bölümün sonunda...
bu gece final bölümü yayınlanacak olan dizi. fragman merak ettirdi.
ya bu dizi beni çok yordu sürekli bi seyirciyi yanıltma çabası.
en başlarda 'ooo hassiktiiirr woohhoo allahuekber celal ebemle seviş' falan diye izliyoduk. artık baydı ama bi yandan da merak ediyorum.
(bkz: ay yapım)dizilerine bakıldığında genelde finalleri hüzünlü oluyor.

bakin aşkı memnuda bihter öldü,Behlül varos oldu
yaprak dökümü,ali. Rıza Bey öldü.

icerdedende hazinli son bekliyorum. tahminim umut ölecek.
Aslinda her sey fusun un ruyasidir. Fusun florida da yasayan zenci bir travestidir.
ezel karakteri bile finalde öldü. yani öyle gösterildi. bakalım burda ne hüzün çıkacak karşımıza. füsun teyze ya da eylem de ölebilir. sürpriz.
Hele şükür bitiyor amk.
Güzel bir finalle veda edeceğini düşündüğüm, faal diziler arasındaki en iyi dizi. Arada bocaladıkları zamanlar oldu ama üç saatlik senorya yazmak da kolay değil. Genele bakarsak gayet de başarılı iş çıkardılar. Türk dizi tarihinde kendilerine yer edinebilen diziler arasına girdiler bence. Bu akşamki finalde sarp&umut vs celăl&davut kapışması izleyeceğiz.
son zamanların moda tırt dizisi.

zito tırt dizi!
sarp ölecek... başka kim ölür kim kalır bilmem ama sarp ölecek...
Umarım güzel bir final yaparlar.