bugün

yolludur. aranıyordur. tahrik amaçlı hareket ediyordur. su ile müdahale edilip ateşinin bastırılması gerekir.
(bkz: yolludur kesin)
Dikkatsiz ya da hayasız kadındır. Kimse çıkıpta normal işte bildiğiniz kadın ayağına yatmasın bi dünya abazan salınırken ortalıkta.
allah bilir çamaşırları ıslak bile değildir. kadın yollu olunca işte. yollu ya.

fena yollu.

yalnız iyi yollu.
çok güzel yollu.
çamaşır asma adabını bilmeyen kadın.
o da bişey mi?
bizim kapıcının karısı, ilk taşındığımızda apartman girişine koyduğu çamaşırlığa asıyordu.
en ön sırada sallanan donları, sütyenleri göngördüğümde şok geçirmiştim.
bütün iç çamaşırlarını astıysa altında iç çamaşırı kalmayan kadındır... vay salak ya..
Asmak mantıksızdır, kuruması için başka yöntemler de vardır (!)
(bkz: http://i.hizliresim.com/Ry0DoZ.jpg)

Edit: (!) Ifadesi ironi olduğunu göstermek için kullanilir.
Edit2: Fotoğrafı görsellere iç çamaşırı yazınca bulabilirsiniz.
iç çamaşırı tercihlerini konu komşuya açık etmiş kadındır. hacim olayı zaten ayrı fiyasko.
ayıptır,
belediyenin ceza kesmesi gerekir, görüntü kirliliğinden dolayı.
komşumun iç çamaşır rengini ,
model tercihini,
büyüklük küçüklük olgusu ile beni rahatsız etmeye hakkı yok.
komşu komşunun külüne muhtaçtır o ayrı, ama külüne muhtaç donuna yada südyenine değil...
nerde kaldı o yardım sever yurdum erkekleri: aralarında para toplayıp kadıncağıza bir kurutma makinası alıverseler ya.
Başlıkları okuyunca milletin derdine bak dedirten başlıklardan biri daha.
Kötü bir niyeti olmayıp arka balkonu temiz olmayan veya arka balkonda üst komşusunun oğlu sigara içen kadındır.
asan memnun gören memnun size ne oluyor lan libidosuzlar?
Erkek olarak ben balkona nasıl üstüm açık veya donla çıkabiliyorsam insanlarda istediğini asar. ister boxer asarım isteyen ise sütyenini asar. Sen asıl elalemin balkonuna ne diye bakarsın. Hadi baktın yorum yapmak ne haddine. Balkonumda boxerım ile bekliyorum.
Bizim yan dairede ki kadındır kendisini takdir ediyorum ve hayranım.
edepsiz tahrik eden kadındır. yarın öbür gün evine dayanırlar bu nasıl tahrik.
hangi göz önüne? arabanın torpido gözü önüne mi? arabasına balkon ismi mi takmış? şu kadınlar ne karmaşık.
sapıkların tedavisi sözlüklerde diil kliniklerde yapılır.
güncel Önemli Başlıklar