bugün

izlenilen film sonrası fonda akan yazıları izlerken izlediğiniz film size bir şeyler düşündürebiliyorsa ne mutlu size, düşündüremiyorsa tebrikler tertemiz bir çomarsınız. Zira en kötü film bile mutlaka bir şey katar insana, nerenle izlediğine bağlı. Tabi burada kastettiğim recep ivedik, kutsal damacana tarzı filmler değil, onları izleyen bir zahmet film izliyorum demesin kendine.
Filmin sahis adina guzel ve etkileyici olduguna isarettir.
Ben hep son bir sahne daha çıkar diye o yazıları da izlemek zorunda kalıyorum.
Çok safım..
Gereksiz bir ingiliz aksanıyla isimleri kaçırmadan okumaya çalışırım. Neden yaptığımı bende bilmiyorum.
dağ 1 filminde bu zamana kadar terör yüzünden şehit olanların ismi akıyor ve akıp gidiyor 5 erli sıra halinde 4-5 dakika sürüyor bir hiç uğruna ölen masum insanların isimleri.
görsel
Genelde aşırı etkilendiğim filmler de gerçekleştirdiğim eylem. O an benim için filmi hazmetme süresidir.
filmde ilgi çeken nicelikleri öğrenmek amacıyla izlenebilir. bu bir oyuncu,jenerik müziği vb. olabilir.
Filmin kaliteli olduğuna ve büyük bir ihtimal dahilinde tarantino filmi olduğuna delalettir. Zira tarantino amca müzikleri gerçekten kaliteli seçmektedir.
ağır işsizdir.. ne kadar boş beleş insanlarsınız.. hayatımda bir kere bile yapmadığım gereksiz eylem.
Film alıp yerden yere atmış gözlerdeki rimeli kalemi akıtmış fırt fırt burun çektirmişse eğer kalakalma eylemi olarak da gerçekleşir.
Etkilendiğim 5-6 filmde yapmıştım.
Film beni çok etkilediğinde gerçekleştirdiğim eylem. Filmden sonra bu tercihi yaptığım için kendimi tebrik ettiğim kısımdır.
film sonrası o akan yazıların içeriğinden bi haber, ışıklar açılmadan önce montunu giyip on saniye içerisinde salonu terk etme alarmı veren zihnine söz geçiremeyen yurdum insanını özetlemeyen aktivite:

+ abi filme gittim bugün çok acaib güzeldi.
- kimin?
+ ya işte bi adam varya böyle elini falan sıkıştırıyo kayaya falan, sonra kurtulmuş o gerçekmiş hikaye.
- he evet gerçekmiş o olay kankaa.
eğer inception veya interstellar profilinde bir film izlediyseniz; filmi anlamamanızdan mütevellit ekrana mal mal bakakalmanız olarak zuhur edecek durum.