bugün

selçuk dahil frikiklere artık kimse karışmasın aga. youtubeden izleyin, adam penaltı gibi kullanıyor frikikleri. hemide 22 yaşında.
tipi messi ve kloseye benzeyen genç yetenek.
galatasaray'ın dış transfer politikasında gözle görülür bir değişim var, artık genç oyunculara hatırı sayılır meblağlar ödüyor galatasaray. bruma ile başladı, alex ile devam etti bu politika ve hajrovic de bu değişimin son halkası. saydığımız 3 futbolcu da önümüzdeki 3 sene içinde adından çok söz ettirecek ve avrupa'nın dev kulüplerini peşlerinden koşturacak. ben buna çok inanıyorum. hajrovic dilerim başarılı olur, dilerim bir dünya yıldızı galatasaray'dan parlar...
monaco alsa off be adamlar keşfediyor arkadaş bizimkilerde 33lük ronaldinhoyu alsınlar diyeceğimiz, bizde olunca oynayamaz, gelişemez denilen türden bir oyuncu. Bana kalırsa tellesle birlikte sol kanadı otoban'a çevirir bu çocuk ama o zaman bruma nerede oynanır bilinmez.
yerli statüsünde oynayabilecekse iyi, oynayamayacaksa şüpheli transfer. chedjou, bruma,amrabat ve eboueyi tribüne gönderirsek 35 milyon avroluk bir tribünümüz oluyor. işte tribün şov diye ben buna derim!
prekazinin 2 seneden beri galatasaraya önerdiği futbolcu.
futbol tarzını marco reusa benzettiğim oyuncu.
edit : paulista nın uyarısıyla ;
prekazi'nin dün bir radyo bağlantısında ''daha önce hiç izlemedim nasıl bir futbolcu olduğunu bilmiyorum.'' dediği futbolcu.
76. dakikadan sonra röportajını dinleyebilirsiniz.
http://www.radyospor.com/.../Spor-Kazani-06012014.mp3
prekazi'nin keşfetmediğini öğrenince hep beraber rahat bir nefes aldığımız topçu.
türk statüsünde oynamayacaksa bir halta yaramayacak boş transferdir.

umarım vardır böyle bir planları.

yoksa yabancı hakkını bu isimden yana kullanmak tek kelimeyle saçmalık olacak.
isviçre'nin çekirgeler takımında oynayan topçu. gs alıyormuş, hayırlısı olsun.
kapalı kutudur, net bir şey söylenmez hakkında şu an. geldiği zaman görmek lazım.
statü konusu zaten apayrı bir muamma tabi.
sabah haberlerde duydum. 5 yıl sonra oynayabilecekmiş türk statüsünde. gereksiz fıs bir transfer.
grasshoppers 12-13 sezonunda toplam 48 gol atmış ki oldukça düşük bir rakam bizim ligimiz için, hajrovic ise 8 gol 7 asist ile 48 golün 15'inde ön plana çıkmış.
Bu sezon ilk yarı itibari ile 26 gol atan grasshoppers'ta hajrovic 6 gol ve 4 asist ile 26 golün 10 tanesinde ön plana çıkmış.

Bu sene dünya kupasında oynayacak bosna takımında kadroya büyük ihtimal ile dahil edilecek kendisi ki burada piyasasını arttırma ihtimali var.
maalesef yabancı transferi konusunda %25 isabet ile iş yapan terim'in amrabat'ının yanında 3 milyon avroluk hajrovic mantıklı bir hareket.

bu arada sezon başında atletico madrid ve juventus'tan resmi teklif almış bir oyuncu hajrovic. açıp biraz haberleri karıştırın bari...

makul bir risktir kendisi, türk de olsa yabancı da olsa... 3 milyon'a köle taciri anadolu kulüplerinden oyuncu alamazsınız bu yabancı kuralı garabeti yüzünden!
türk pasaportu almanın rüşveti neyse gerekli bakanlara verselerde biran önce türk yapsalar dediğim furtbolcu.
+ türk statüsünd...
- eeeehhh eyter beaaa zbammm
+ ühühü ne vuruyon abi ya ama yabancı hakkımız yok ki.
Galatasaray'ın bu adamı türk statüsünde oynayabilir diye alması gündemdeyken,herkesi şoke eden bir durumdur bu futbolcunun yabancı kontenjanında bulunması.
iddialara göre sercan yıldırım ile akraba olan futbolcu. galatasaray ile anlaşmış.
geleceği parlak oyuncudur.

bakın birkaç ay sonra bu oyuncunun kullandığı frikikler sözlükte konuşulmaya başlayacak, ciddi söylüyorum. belki telles balondur ama bu oyuncunun sol ayağı bildiğin raket gibi amk, o nasıl topa vurmaktır oyle hacı.
youtube videolarından hızını, tekniğini, savunmasını, oyun zekasını kestirmek mümkün değil. ama şu var, bruma, galatasaray'a geldikten sonra herifi devamlı izleyenler bilir, çok cenabet goller kaçırdı. hangi maçlar olduğunu hatırlamıyorum şimdi ama ilk kaçırdığında "lan bu herif 19 yaşında kesin heyecan yaptı amk" demiştim. olur olur atar bu derken yine ilginç ilginç goller kaçırdı. bence o golleri eksiksiz döşemiş olsaydı bugün 10'a yakın golü olabilirdi. şimdi medyada esen hava şu,

bruma iyi gibi, gelecek var ama çalışması lazım....

çalışması lazım demek de gol atması gerek demek oluyor bizim medyaya göre. hee, her aklı başında sporsever gibi bence de bruma'nın geliştirmesi gereken bir sürü şey var ama eğer o golleri atmış olsaydı çok daha farklı bir yerde konumlandırılacaktı bugün. ribery'nin olayı da oydu. çok daha kötü bir takımla oynamasına rağmen ilerde çok fazla boş alan bulup yazdı *. hemen adam "hazır oyuncu" olarak kabul edildi. ribery'le bruma karakteri arasında çok fark var tabi ama özgüven kazanma adına yazılıp çizilen, tabelaya yansıyanlar çok önemli tabi.

her neyse, bu hayro eğer gelirde o youtube'da insanın ağzını açık bırakan hayvanoğluhayvanvari gollerden bir iki tanesini ilk üç beş maçta atmayı başarırsa türkiye'nin kralı olur ki o moralle zaten sallamaya da devam eder.

bizim ülkede "gelecek vaad eden"in geleceği 3 5 haftada belli oluyor. maşallah bize. bruma gibi hiç gelişim göstermese bile oyun diliyle 80 level alacak bir adamı bile eeh üüh kem küm diye görmezden gelebiliyorlar. hayro sansasyona yakın bitiriciliğe sahip olduğu için işi daha kolay ama oyun zekası kısıtlı, hantal, tek yönlü ve sert savunma karşısında kırılgan bir oyuna sahipse takıma katkısı fazla olmayacaktır. izlemişlerdir tabi adamı, hayırlı olsun. gözümüzü gönlümüzü açsın bakalım.
galatasaryın messiyi almış gibi abarttığı transferdir.
Profesyonel futbolcu Izet Hajrovic ve kulübü Neue Grasshopper Fussball AG (Grasshopper Club Zurich) ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncunun eski kulübüne 3.500.000 Eur tutarında bonservis ücreti ödenecektir. Oyuncunun kendisiyle ise 4.5 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır:

2013-2014 sezonu 2.yarısı için: 550.000 Eur (200.000 Eur imza ücreti ve 350.000 Eur sabit transfer ücreti olarak), 10.000 Eur maç başı ücreti,
2014-2015 sezonu için: 1.100.000 Eur sabit transfer ücreti ve 10.000 Eur maç başı ücreti,
2015-2016 sezonu için: 1.100.000 Eur sabit transfer ücreti ve 10.000 Eur maç başı ücreti,
2016-2017 sezonu için: 1.100.000 Eur sabit transfer ücreti ve 10.000 Eur maç başı ücreti,
2017-2018 sezonu için: 1.100.000 Eur sabit transfer ücreti ve 10.000 Eur maç başı ücreti,
Ödenecektir. Ancak, Türkiye Futbol Federasyonu'nun(TFF) yabancı oyuncular ile ilgili olarak getirmiş olduğu sınırlama sebebi ile lisans için henüz TFF'ye başvuru yapılmamıştır.
galatasaray a hayırlı olsun ne diyelim iyi bir oyuncu seyir zevkini yükselteceği kesin.
seviniyordur kerata galatasaray'a gidiyorum diye. sevin tabi hakın. *
klose, lampard, messi karışımı bir tipi olan genç yetenek. umarım yetenekleri de bu 3 oyuncunun karışımı olur nediyelim.
youtube topçusu çıkarsa şaşırılmaması gerekir.

hiç izlemedim, tanımam etmem. ama veli kavlak'ı youtube'dan izleyip hayran kalmış bir nesiliz biz. her şey olabilir.
Football Manager'de 9 farklı lig ve veritabanı büyük olarak seçili olmasına rağmen gözükmeyen oyuncudur. Hadi telles'i fm de gördünüz beğendiniz. Lan bunu nerden beğendiniz olum ?
potansiyeli olan bir oyuncu. ama uyacak mı işte mesele bu.