bugün

seçimde sadece benim oyumu değil çoğu gencin oyunu alacak partidir. yolu açık olsun.
büyük birlikte partisi ve genel başkanı sayın mustafa destici beyefendinin muhattap almadığı partiymiş. (Ulan yıllardır ben bu partinin adını büyük birlik partisi sanıyordum yalnız.)

Mustafa Destici beyfendiniz önce telefon rehberimden daha kalabalık olmayan teşkilatına baksın, aldığı oya baksın, seçmeninin görüşüne baksın sonra yorum yapsın.

Ulan aldığınız oyu bile Muhsin başkanın hatrına alıyorsunuz. Yaptığınız bir nane yok. Birde yorum yapıyor.
https://www.google.com.tr...i-daha-geldi-2082895/amp/

Dakka bir gol bir arkadaşlar. Kısmet.
Akepenin tekelindeki "iyi" simgesini çalmış, kendine maske etmiştir. O maskenin altında kaynayan cümlelerin farkına varabilmek dileğiyle.
inşallah IYI olur dediğimiz partidir.
yeni kurtarıcı olarak gelip güç eline geçince de dengeyi şaşırtacak parti.

hep öyle olmadı mı?

ülke dara düşünce bi kurtarıcı üretilir. seçimlerden sonra bi anda ekonomi düzelir. demokrasiden dem vurulur. sonra bi de bakmışsın yine diğerleri gibi iliğimize kadar sömürülmüşüz.

hadi hayırlı olsun canım ülkem.
görsel
ikinci ekmelettin ne ettin faciası cehape ve iyi partili leri bekliyor .

tabi biz de sabırla bekliyoruz bu faciayı .
muhsin yazıcıoğlu ile birlikte şehit düşen gazeteci ismail güneşin eşi yasemin güneş de bu partiyi olumlamamıştır.
görsel
(bkz: ali lapanta)
anket sonuçlarına bakılırsa vatan partisinin rakibi olacağa benziyor.
oyumu vereceğim partidir.
Seçimler de Ak Parti iktidarını sallayacak parti .
Seçimlerde ak partiyi sallar mı bilmem ama inşallah koalisyon kurmazlar dediğim üzgünüm ama yeni model mhp.
Adı gibi olmayacak zannımca.
devlet bahçeli mhp'sini değil ama, kemal kılıçdaroğlu chp'sini bitirecektir.

çünkü gözlemlerime göre iyi parti'ye en büyük ilgi chp'nin ötekileştirilmiş ulusalcı kanadı tarafından gösterilmektedir. ikinci en büyük ilgi de ülkücülüğü özümsemediği halde zamanında sırf iktidarı eleştirdiği için mhp'ye sempati duymuş olan kanat tarafından gösterilmektedir, ki mhp'nin bunların oylarına zaten ihtiyacı yoktur. chp'nin ise kürtçü politikalarını sürdürebilmesi için ötekileştirdiği ulusalcı tabanının oylarına ihtiyacı vardır. iyi parti tam da bu seçmenlere oynamaktadır işte. kemal kılıçdaroğlu chp'si, bu seçmenlerini iyi parti'ye kaptırdığı an adnan menderes dp'sinin bitirdiği tek parti chp'si ile aynı kaderi paylaşacaktır.

işte bu yüzden iyi parti'nin yolunu açık görüyorum.
yeni iktidar partisidir. olası ana muhalefet alternatifi.
yıllarca ''abi kime verek ya alternatif mi var?'' sorularının cevabı olan yeni muhalif parti.
Liberal bir yapısı var.

Hayrolsun.
sözlükte bulunan başlığına olumlu yorumlar yaptığınız vakit birilerini kızdırıp eksi oy vermelerine neden olan siyasi oluşum. ne yani senin istediğin gibi mi yazacağız, senin gibi mi düşüneceğiz sayın iktidar sevdalısı arkadaş?
görsel
Bunu söyleyip sonra aynı partide olmak nasıl bir tezatlıktır. Bu yüzden sinan oganı takdir ediyorum. Büyük ihtimal koray aydının önüne kasetleri atıldı. Ya bizimlesin ya bitersin. Akşenere bu kaynak nereden geliyor? Onca parti varken chp den bile çok kaynak yaratıp onlarca miting yaptırıldı. Ülkücü yetişmiş ülkücülüğün önce devlet millet olduğu gerçeği adı altında. Bugün evrensel, birgün, cumhuriyet, sözcü , sol haber portalı , suputnik , cnn , fox gibi dhkpc ve pkk , feto üçlemesini masumlaştırmak için çabalayan koruyan bu yayın organları bugün terör örgütlerine karşı devletimleyim diyen , bahçeliyi yerden yere vurup akşenere asena geliyor, iktidar asena diyorsa, aynı selo gibi parlatıyorsa, hiç mi şüphe duymazsınız atatürkçülüğünüzden ve milliyetçiliğinizden bu akşenere destek olurken. ilgili video youtube de var açıp bakın.
alenen fetocuların iyi mesajları şunu belli ediyor. bu parti ülkede istenmiyor.

yoksa bu kadar kişi onlara zıtken alanen iyi diyip algıyı üzerine çekmez bunlar.

bu da neyi gösteriyor biliyor musunuz?

darbe sandığımız şeylerin bir bir ince ince planlanmış olma ihtimalini?

öyle böyle bir ihtimal değil.

bence iyi parti doğru parti değil ama istenmediği de çok aşikar.
muhalefetin yıllarca yapamadığını yapmıştır.

nedir o ?
akp'yi Atatürkçü hale getirmek. *
Iyi oy alacak gibiler.

En azindan insanlar deneyecektir.
çomarlar kudurmuş. demek ki türkiye "iyi" olacak. daha da çok kuduracaksınız. meral abla sayesinde atatürkçü, milliyetçi oldunuz. daha neler neler olacaksınız ama artık ok yaydan çıktı ne yapsanız boş. siz kuduracaksınız iktidar da, hükümette, devlette, türkiye'de iyi olacak.
reyz: eyyyy dolar
mr.püskevit: bu amarıkanın doları nereye varmak istemeğkte, ne amaçlamaktağdır?
kılışdar: arkadaşlar soruyorum böyle bir şey olabilir mi?

şu yukarıdaki türk siyasetinin işe yaramaz üçlüsü varken tabii ki benden oy alacak olan parti.