bugün

özgürlük yerine anarşiyi seçen kalemi kuvvetli yazar.
(bkz: #24320783) cahil yazar. spagetti dinine göre mi cennette ?
Türklerin nick altını çarpılayan tek kaş.

şimdilik çaylak olsun, bir daha olursa sildiririm he ahaha.
Çaylak olmasına acaip derece de üzüldüğüm bölücü.*
sonunda çaylağı açılan yazardır.
tekrar, faşistlere sözlüğü dar etmeye geldim.

selam olsun bütün yoldaşlara.
ulan ben de diyorum niye kulağım çınladı dostum ayıp değil mi insanın arkasından konuşulur mu.
hadi sonraki çaylaklığa kadar yardır sözlükte.
acayip süper bir yazardır, acıyanlar utansın.
Şakadan anlamayan yazarımsı. Olmamış bu seksy felan da deil, bizimle deyilsun.
kendime en yakin hissettigim yazardir.
Kürt yazardır. Türklere ırkçılık yaptıkları için kızar asıl ırkçılığı kendi yapar.
Adam gibi adamdır okumuştur bilendir.
önce insan olan yazardır.
ve merak ediliyorsa aydınlatayım; türk yazardır.
http://m.uludagsozluk.com/e/24546311/ burada dhkpceyi savunmuş yazardır ve türküm der.
yine terörist ilan edilen yazar.

varsın olsun.
ben sizi faşist halinizle bile seviyorum
yine kadın olduğunu belli eden bir yazarla karşılaşmamızı kendini öne sürmesiyle sağlayan ayrıca kekoluğunu kanıtlayan, komünist yazar kişisi. koşturmaması temennisiyle efenim.
pkk ve dhkp c arasında çıkan kavgaya çok üzülmüş yazardır. hiç kıyamam ben sana. bir yanağını pkkya diğerini dhkp c'ye ver. öpüşün barışın güzel güzel.

işin esprisini bir yana bırakırsak, ülkücüler ve alperenler kavga edip masum bir sivilin tırnağına zarar verseler bırak siyasi yazılar yazmayı, utancımdan yerin dibine girer apolitik olurdum.
http://www.uludagsozluk.com/e/24763554/

tek başına yapılsa tadı olmazdı emin ol ve babasız büyüyen çocuklara bi bak dediğim..
(#24830097)

abilerinden duyduğunu sözlükte aktarmaya çalışan, cahil saygısız neyidüğü belirsiz yazarımsı ergen..
her türlü iyiliği ve güzelliği hakeden yoldaş yazardır. candır.
sözlükteki tüm yoldaşlarını (bkz: uludağ sözlük komünist yazarlar birliği) nde görmek isteyen yazar.

reklam reklam reklam. sen yoksan 1 eksiğiz!!!
kürt.

zevkliymiş la.
Kürtçü yazar. Bak böyle daha sempatik oldu.
(#24897940)

Entry'sinde türkleri kötüleyip herhangi bir kürt başlığında yazılanlara karşı çıkan ikiyüzlü yazar.

--spoiler--

- tipik türk erkeğisiniz
- kıllı ayılar
- beş kuruşluk erkekler

--spoiler--

Edit: (bkz: nickaltlarını kürt diye damgalayan faşist yazarlar)

Başlığında da bahsettiği şeyleri 4-5 kere yapıp çaylak olduğundan bahsetmiş. Akabinde bunu yapan kişileri yavşak olarak ilan etmiş. Ben böyle tutarsız, ideoloji karmaşası yaşayan bir insan daha görmedim.
kımız içerken entry giren aslan parçası kafatasçı türk ırkçılarından olmadığı için, ve de onlardan farklı düşündüğü için linç edilen yazar kardeşimiz. yazar kardeşim, fikirlerini yazıyor, ama sözlükten vatan kurtaran yiğitler demediğini bırakmıyorlar kendisine.

neeeeey kürt müymüş. aman yarabbi. kürt ha. hewal, bence derhal anne babana dava aç, neden kürt olarak doğduğunu sor. kürt la kürt. uuuuu en büyük suçlardan.
Sözlüğün bilinçli yazar kıtlığı çektiği şu günlerde aramızdan eksik olmaması gereken son derece saygılı ve kaliteli bir yazar.