bugün

dönem dönemiyi işler yapsada devamsız ve yetersiz bir adamdı. hala yetersiz.
sağ kulvardan yaldır yaldır ne akardı be.
fenerbahçe'ye geldiğinde tecrübesizdi şimdi ölü gibi. bitmiş. evet.
5 kasım 2017 malatya-Başakşehir maçında Malatyaspor ataklarını Başakşehir solbekinden daha iyi kesen futbolcu. Adamın ayağına gelen her top öldü.
sağ kanattan yaldır yaldır akar mübarek.
fenerin pekte kıymetini bilmediği Kanat oyuncusu.
Evkur Yeni Malatyaspor a transfer olmuş.

http://www.hurriyet.com.t...0492418&utm_term=post
fransaya geri dönen eski fenerbahçeli futbolcudur. yeni takımı Gazelec Ajaccio .
18.şampiyonluğumuzun en büyük mimarı, çikolata renkli kardeşimiz.
ptt 3. lig kalitesinde bir nigger. Irkçı değilim. Pls.
kanser olmuş fenerbahçemizin eski oyuncusu.
tam bir pro evolution soccer futbolcusu idi.

güç ve hız.

oyun zekası ve teknik olarak vasatın da altındaydı. potansiyeli var mıydı? kesinlikle vardı ama kariyer değil parayı seçince adresini kendi belirledi.

ayrıca bilirsiniz pes'te bir oyuncu güçlü ve hızlıysa durdurulması pek mümkün olmuyordu. tekniğe, pas becerisine ya da bitiriciliğe pek ihtiyaç duymuyordu. xavi, iniesta, fabregas, pirlo, sneijder gibi adamlar bire birde ezilip oyunda fark yaratamazken body balance, acceleration, top speed, dribble accuracy ve dribble speed özellikleri 80'in üzerinde olan adamlar ortalığı sikip atıyordu.

gerçek hayatta böyle olmuyor malesef. konuyu toparlayacağım diye midem büzüldü amk.
iyi adamdı keşke gitmeseydi. savunma yapmayı öğretsek başarıyla oynardı sağ kanatta.
charmander a benzeyen futbolcu.
şöyle bir yazılanlara bakınca ne kadar abartıldığını anladığım ve bu sözlükteki futbol cehaletini gördüğüm futbolcu.

arkadaş her hızlı ve güçlü futbolcuyu ribery olacak sanıyorsunuz. bak ne diyorum; hızlı ve güçlü!

eyvallah bunlar süper özellikler ve bir oyuncuyu özel kılacak özellikler. ama bir oyuncu sadece hızlı ve güçlü diye yıldız olmaz. etkili olur, iyi futbolcu olur, sana katkı sağlar ama top class olmak için çok daha fazlası gerekir. riberyy' nin tek özelliği hızı mı? tekniği, oyun zekası, top kontrolü, karar verme bcerisi, mental özellikler vs. vs. ile dia ile kıyaslanmayacak kadar öndedir. dia belki ribery' den daha güçlüdür ama hepsi o kadar. onun dışında tüm futbol özelliklerinde ribery basar.

sadece hızla ve güçle yıldız olunsa usain bolt messi' yi solardı.
adı beşiktaş ile geçen yine bir eski fenerbahçeli.

http://macadogru.com/383/...-issiar-dia/#.UXaZiaJFA8U
keşke gitmeseydi futbolcusudur. adam en azından koşuyor bir şeylere çabalıyordu lan. çakma saat satıcısı bienvenuyu tut bu adamı yolla.
krasic'ten 10 gömlek yararlı futbolcu.
(bkz: dia bitmiş)
turkiyeden gitmis en hizli siyahi futbolcu.
turkiyeye gelmis en hizli siyahi futbolcu.
takımın en önemli maçında gördüğü kırmızı kart hâlâ onu sorumluluk sahibi birisi olarak gösteriyorsa diyecek bir şeyim yok. sizin tek maç dediğiniz maçta şampiyonluk gitti yav! neyin kafasını yaşıyorsunuz bir anlayabilsem. evet şampiyonluğumuzun gittiği maçta atıldı ve ben de bu futbolcuyu tek maçta değerlendiriyorum.
koskoca profesyonel oyuncuları tek maçta gördükleri kırmızı karta göre değerlendirenleri görmemizi sağlamış futbolcudur. hayır kişiliği öyle olsa; her maç kırmızı kart görür, sorumsuzdur, takımını düşünmez tamam derim ama sen tek maça göre değerlendiriyorsan orada dur aga.
galatasaray maçında gördüğü kırmızı kart hâlâ daha gözümüzün önündeyken "neden gönderildi ya?" diyenleri de ben anlayamıyorum. takımın en önemli maçında sahada 10 kişi bırakıyorsun takımını, bu adam daha ne yapsın?
aykut kocamanın ne bok yemeye takımdan gönderdiği anlamadığım her zaman takıma faydalı olabilecek yetenekli bir topçuydu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar