bugün

Nurlar içinde yatsın.
Çok genç gitti kendisi allah gani gani rahmet etsin küçük de çocuğu varmış çok yazık oldu be allah sevenlerine sabır versin.
Genc gitmistir.
Allah rahmet eylesin.
Allah rahmet eylesin. Sempatik insandı.

Oyuncu.
Başarılı bir oyuncuydu. Çok da tâze bir baba idi.

Allah rahmet eylesin.
trafik kurallarina uymayi bu millete ogretsek boyle seyler olmazdi. ruhu sad olsun.
Emret komutanım ve zoraki koca gibi dizilerde iyi rol yapmış, saygıdeğer abimizdi. Rabbim mekanını cennet etsin.
yol ortasında açılan bir kapı yüzünden hayatını kaybetmiş oyuncu.

"motoru gör, motorcuyu koru."
Sevilen Karadenizli oyuncu.
Nurlar içinde yatsın..
Yeni öldüğünü öğrendim.
Çocukluğumun dizi,film dönemlerinde parçalarından biriydi.
Bu parçaların gittiğini görünce insan tuhaf oluyor.ölüm bana uzak. Uzak olduğu kadar da yakın.
Ailesine sabırlar olsun.
ölmeden önce hakkında sözlükte tek entry varken, kaza geçirdikten ve maalesef rahmetli olduktan sonra hakkında entryler girilen oyuncu.

allah taksiratını affetsin.
Motor kazası geçirip Vefat edene kadar hakkında sadece 1 entry girilmiş rahmetli tiyatro ve dizi oyuncusu. Akıllara hep emret komutanım'da canlandırdığı yarım akıllı nizamiye çavuşu laz cemal'i getiriyor. Bir keresinde duvarda bir yazı görür ve bunun eksik olduğunu fark eder ve eline bir fırça ve boya alarak yazıyı tamamlamaya çalışmıştır.
Astek kerim: cemal sen napıyorsun burada?
Laz cemal: günaydın komitanum. Ha buraya bir yazı yazı yazmuşlar ama tam olarak tamamlayamamuşlar benda tamamlayayum dedum.