Siyah tenli olmayıp esmer olanlar az çok birbirine benzer.
ispanyollar ağırlıklı olarak esmer, yunanlar sarışın ve kumraldır ama (akdeniz halkı olmalarından ötürü olsa gerek) yüz yapıları benzer.

Melez güney amerikalılardan da kürde benzeyen insanlar çıkıyor. Gabriel garcia marquez, nicolas maduro vs.
Enlemden kaynaklanan bir benzerlik bu aynı enlemdeki insanlara bakarsanız bu durumu görürsünüz bakınız Hırvatlar Yunanlar ve italyanlarda Türklere benzer. Edit: ve ispanya'da Türkiye gibi bir köprü vazifesi görüyor jeopolitik olarak bunun etkisiyle bir çok kavim barındırıyor olabilir.
Enlemden kastım Akdeniz halkı olmalarıyla alakalıydı.
Türk derken?

Edirneliye mi, Hakkariliye mi, sivaslıya mı? Konyalıya mı?

Ülkemizde her millete benzetilebilecek DNA zenginliği mevcut.
zaten ispanyollar türk tür o yüzden benzemesi öyle macarlarda türk bulgarlar, italyanlar, iran. ama azınlıklar ülkeri ele geçirip hakimiyet kurdukları için öyle olmuştur.

noel baba dedikleri aslında nail babadır aslen ısparta eğirdir li herkese yardım eden bir alimdir.
Adanalı atarlı giderli abla.

görsel
görsel

Alba flores dağ türkü beyler!
Siktirsinler neden birilerine benzemek zorundayız. Türküz doğruyuz ve de çalışkanız amk diyesi geliyor insanın.
Adamlar 500 yıl arap egemenliğinde yaşamış yani epeyce bi arap geni karışmış sonuçta.

Ek olarak Alba flores te bana mı öyle geliyo ama bi şeytan tüyü var .
ipsyanyolları bilmem ama italyanların biraz benzedikleri doğrudur. (dış görünüş olarak)
güncel Önemli Başlıklar