bugün

Amk ben mi geri getirdim sal olm beni.
Bik bik, her entry bu parmaklar ve tırnaklar ile girilecek.
Allah'ın varsa buna engel ol..
Aralarında her tür canlı vardır.
O kadar çok sorun var ki dünyada hatta öyle anlamdan uzak bir hayat yaşıyorum ki zerre iplemiyorum. Kimsenin de umrunda olduğunu sanmıyorum. Hadi en azından yakışıklı biri olsa ya da tırnak bakım ürününden bahsetse anlarım ama değil işte. Kimse fotoğraflarını ve sosyal medya hesaplarını umursamıyor, keşke sadece sözlüğe yaptığın katkıyla anılsan ama izin vermiyorsun maalesef.
tam unuttum derken...
şurada hiçbir insanı kırma yerme incitme taraftarı değilimdir.
çamurdan am yapıp siktin mi ne yaptın aq.
Istanbul belediyesi suları kestiği için kardeşim abdest almak yerine teyemmüm yapmak zorunda kalmış, o yüzden tırnaklar pislik içinde.
Siz kafirler teyemmüm nedir onuda bilmezsiniz.
Avelin ne zaman bir entrysini görsem aklıma direkt bu geliyor mk. Oğlum sen ne kadar pis birisin ve utanmadan hâlâ islamiyet hakkında entry giriyorsun!
islâmiyet temiz olmayı emreder, git kişisel bakımına önem ver sonra gel burada bize müslümanlık tasla.

Bir de Mehdi olacam diyor. Sen o tırnaklarla insan bile olmazsın mk!
ismetime laf yok, kıskanç herifler sizi sizden daha cesaretli lan bu adam, adam sizin gibi sahte profillerinin arkasından yazmıyor en azından, şekli şemali bir adamın en azından, içerik üretmeyen troll ordusu sizi.
kafir ortalığı dağıttı millet entry giremiyor.
kafir ne yaptın yahu, bir türlü aklımdan atamıyorum şunu...
(bkz: gusam mı hocam)
Aaaaa abartmayın lütfen

O bir miiitaaaahhhiitttt. O toprakları biriktirip innnşşeeeeaaatt yapıyor.
Malum oralarda geçim zor.

Diyecegim ama bi kusma gelivedüüü. Boeghhhh. Evet.
adam bu günlere resmen tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş...
3 gün yemek yiyemicem teşekkürler ismet.
kusam mı?

deli lan bu...
görsel
Şu koduğum sözlüğünde yıllardan beri yazıyorum ve şunu söylemek istiyorum. Bu kadar dini paylaşım yapıp bu kadar pis birini ömrümde görmedim. Lan ben kurt'un tırnaklarını bile her ay düzenli olarak kestiriyorum, sen hayırdır ismet?
Sabahtan akşama kadar kur'an dan ayetler paylaşıp kafa s*ken tipin, pislik içinde yaşaması çok enteresan. Bu tipler hep mi aynı olur?