bugün

şakirttir.
islamiyetin neyini eleştireceksin amk. elbette yersiz yere eleştirince köpürür kızar haklıdır. yoook ortada eleştirilecek bir konu varsa gelin hep beraber eleştirelim diye de düşündüğümdür.
gayet normaldir, olması gerekendir.

din özü itibariyle eleştiriye açık bir şey değildir.

eğer sen onu eleştirirsen karşı taraf köpürür hatta seni döver, keser, öldürür.

bunlar mümkündür.
eleştiri; küfür, alay etme ve saygısızlık anlamını taşımaz. bu amacı taşıyan sözler eleştiri değil saygısızlıktır.
Fırsat ele geçtiğinde size söz ve belki de yaşam hakkı tanımayacak insandır, tehlikelidir.
Kimya mezunlarının el atması gereken olaydır. Anası, babası o'nu yoğururlarken ne katmışlardır da bu kadar köpürmüştür?

Edit : Eksici beni haklı çıkardın. Aamet, devam et!
Dünyada islamiyet'ten başka din yoktur, dünya nüfusunun 6 da 5i gayrimüslim değildir, diger dinlere inananlar arastirmadiklari için suçludur, ama bizim dedelerimizin hepsi araştırıp dogruyu bulmuştur, Allah japonlara da peygamber göndermiştir ama onlar reddetmiştir, son peygamber 1400 yıl önce geldiğine göre Japon Peygamber'de bi 1500 sene önce gelmiştir, dedeleri kabul etmeyince 30 göbek torunlar cehennemi hak etmiştir.
Rahatladinizmi şimdi? eleştirenler güneşin yıldızların nasıl var oldugunu sizin gibi göremiyor çünki her şeyi bi tek siz görebiliyorsunuz, tamam dininiz kusursuz rahatmisiniz şimdi?
cehalet içinde kulaç atarken, havuzuna işediğimiz insandır.
cami duvarına iseyen köpeği sevilmeyi beklemesin.
dinimiz hoşgörü dini ama eleştirenin kafasını kesiyoruz. Allah u ekber sesini duyduğumuzda artık ezan sesi değil silah sesi geliyor aklımıza. Ama islamiyet hoşgörü dini.
"ben ateistim, kendimi araştırmaya ve bilime adadım. ben bilimin çocuklarından biriyim. araştırmak benim hücrelerime işlemiş." gibi tavırlar sergileyip "ben kuran'ı bir müslümandan daha çok okudum." gibi demeçler verirken ayettten veya sureden ayet parçacıkları cımbızlayan, defalarca ele alınmış ve cevabı verilmiş bir soruyu yeniden art niyetli bir şekilde dile getiren, kendi kapasitesinin yetmediği veya anlamak istemediği bir konuya anında "aha, bu bir çelişki!" diye yafta yapıştırmakta sakınca görmeyen, "ben bir ateistim, saygı duy o. çocuğu!"şeklinde inananlardan saygı dilenen ultra zeki ateistlerin köpürttüğü insandır.

elbette her ateist aynı değil. bir kasa çürük domatesin içinden bir iki sağlamı da çıkıyor.
aynı başlığı daha dün itü sözlükte görmem ne enterasan demekki beyinsizin biri ordan burdan çaldıklarını burda sergiliyor.e yavrum hadi adamın biriyle aynı düşüncedesin bari düzgün açıklada dediğin olsun tartışma ortamı olsun şakirt dedin bitti ne akıllıcca öyle ne tartıştın ama
cami duvarına iseyen köpek sevilmeyi beklemesin.
Gereksizdir.