bugün

"ahahahahhhaha ahahahahhahaha ahahahhaahahhah"
almanya'dan bildiriyorum.
Huzur ve islam gece ve gündüz gibi iki ayrı şey ne yazık ki. Biri varken diğeri olmuyor, olamıyor.
Yeminle sesli kahkaha attım))))) ironinin dibine vurmuş başlık))) .
Dinsiz kitapsız kafir insanların gülüp geçeceği ama hakikatte doğru olan bir başlıktır.
fillandiya
danimarka
norveç
isveç
hollanda
isviçre
bok içinde yüzüyor.!
kazakistan bile bok içinde neden çünkü kendileri seküler bir devlet.
gece saat ikide kadınlar tek başına güven ile taksiye (resmi olsun olmasın) binebiliyor.
Doğru tespittir. Huzurları olmadığı için kendi ülkelerinde sıkılıyorlar ve ortadoğunun huzurunu bozuyorlar. Halbuki camiye gitseler secdeye kapanıp yakarsalar, allahta onların kalplerine huzur verse. Ortadoğu da rahat edecek. O yüzden islami yaymalı ve şeriat kanunlarına geçip halifeliği ilan etmeliyiz. Bunun olduğu gün dolar 0.25 kuruşlara kadar gerileyecektir.
onun için surisi,afganı hep yollarda.
görsel
Doğru tespittir. Daha başlarında peygamber varken birbirlerini öldüren bir barış dininin bulunduğu coğrafyadan bahsediyoruz. Taberi denilen bir tarihçinin kitabında daha o devirde Ebû cehilin kafasını koparıp cesedini bile parçaladıkları yazar. Yani inandıkları tanrı bile kitabında savaşın diye emrediyor. Peygamber ölmüş ben peygamberim diyen ve etrafında kümelenen insanları idam etmişler. O kadar çok kafası kesilen varmış ki geçenlerde ramazanda Halid bin Velid dizisini izlerken bile gizlememişler yansıtmışlar diziye. Anadolu da daha Türk yokken ansiklopedilerde şehirlerinde tarihçe kısmında emevilerin yağmaladığı şehir kalmamış bunları okumak ile geçti çocukluğum niğde Kayseri konya vs. Şehirler yağmalanmış kadın kızlar kervana takılmış hareme tıkılmış. Bugün bile ben şiiyim sen sunnisin diye birbirini öldüren bir din grubundan bahsediyoruz. iran ı, Arabistan ı, Suriyesi hepsi aynı....

Biz bile 80 sene huzurlu yaşadık ise türklüğün sayesinde yaşadık. Kadim Türk atalarımızın bize öğrettiği öğretilerde aman diyene el kalkmaz diyordu, kadınlara değer diyordu, han ın yanına hanım oturuyordu. Şimdi sorsan islam kadına değer veriyor derler. Asıl diğeri bizim Atalar vermiş. iyiki de vermiş analarımız evin gizli reisi olmuş.

Bizi bu coğrafyaya sokan şimdiki yöneticilerimize teşekkür etmek lazım. Islamın ne olduğunu bize gösterdikleri için benim gibi dini bütün bir insanı nasıl islamı reddeten biri haline getirdikleri için.

Biz kadına şiddet nedir bilmezdik, pedefoli bilmezdik hele de kuran kursunda, ensest bilmezdik, kadın cinayeti bilmezdik hepsi son 15 yılda oldu veya gözle görülür hale geldi.

Umarım birgün yine sırtımızı bu coğrafyaya döner ve kendi özümüzü buluruz. Yoksa huzurumuz kalmayacak. Allah için hırsızlık, cinayet yapacak adamlar türeyecek ve biz mutsuz olacağız. Umarım.
Sonradan Uydurulmuş kandil gecelerinde Kafirlere Beddua eden, onların kahr olması için dua eden Tiplerin Tespiti.

Her ne hikmetse Kafire Beddua ederler Ama Sözde bütün islam Alemi Ateş içinde bir birini katlediyor.
bin tane hocaefendinin kendi klanını yaratmaya çalıştığı bi ülke ve huzur.ilginç.
Finlandiya, isveç, isviçre, Danimarka.... Her birinin belinde silah, her yeni güne bir patlamayla uyanıyorlar.... Ekonomileri yerlerde, eğitim sıfır.....
islam rules . dont u c how peacefull we fuckin are. now just get the fuck outta here u meanless dumbfuck... töbe töbe yahu ağzımızı bozduracaksınız. tabiki huzurluyuz mk. çok şükür
bunu suriyeye, afaganistana, ıraka, arabistandaki kadınlara söylesene delikanlı onlar sana huzuru anlatsın.
(bkz: gah sehter lan)