bugün

bu saldırganlıkla fazla dayanmayacak olan yazar. selefleri gibi yine silik yiyecek. tekrar hesap açacak olursa kendisine nick önerim "kürdün kızı rojda"dır. bir de bunu denesin bakalım.
10 kasım'da okuduğu "atatürk ölmedi, yüreğimde yaşıyor" adlı şiirle tüm liseyi hüzne boğduğu söyleniyor.
Uzun zamandır gözüme çarpan bir yazar. Ne bir tartışmamız ne de bir muhabbetimiz oldu bugüne kadar.

Ama sürekli görüyorum bu yazarı. Ya nick alti sol framede yada başka birinin nick altina girdiği entrysiyle.

Merak ettim entrylerine baktım öyle edebi sayilacak bir üslubu dili yok hepimizin sacmaladığı şeyler.

Kısaca bunun olayı ne anlamadım. 50 tane nickalti girilmiş iyi yada kötü ama ortada bunu hakedecek bir olay yok.

Sadece nickinde kız kelimesinin geçmesi mi onu bu kadar önemli biri kılıyor.

Bu kadar boş insanları şımartmayın sayın yazarlar. Simartacaksanizda biraz sözlüğe değer veren yazarları simarttin.

Neyse bir yazar koştursun bakalım..
bana bile nick altı girmeyenlerin nick altı girdiği yazar. ayıp lan kaç saat mesaim geçiyor sözlükte.
doğum günü kutlu olsun yazarı. allah hayırlı, uzun ömür versin.
19 olmuş hayırlı ömürler dilerim.
Benden 2 yaş büyük olan Bayan yazardır.

iyiki doğdunuzlar efendim.
(bkz: Bugün doğum günüm lan benim) başlığında bugünün doğum günü olduğunu görüp kutlamak istediğim yazar.
Nice güzel yaşlara!
Teşekkürler kardeşler.
Doğum günün kutlu olsun dediğim yazar.
Aplam olan yazar.
görsel

Kargolandı bile,

büyüdün mü sen amanda aman,
davetiyeler şubata kadar tamam.
sol frame'de görünce silik yedi sandığım yazar. sevinmiştim bir an. gerçi bu silik yedikçe geri geliyor.
görsel
atatürk'ü sevmesin yazarı. hem de ırkçı. gerçek kimliğini bilsem seni "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçlamasıyla şikayet ederdim.

edit: yok lan şikayet etmeye bile üşenirdim.
birisi ciddiye alsında habire ciddiyetsiz erkeklerden dem vurmasın yazarı.
bak seni ciddiye alıp nickaltı girdim.
abla sevgilisinden ayrılmış belli. takım elbise giyip dolaştırsaydın amcayı sende allah allah ciddi diyip diyip duruyor.