bugün

suyu devirdi diye müşteriye sopayla dalan kişiler esnaflık yapıyorsa vay bu memleketin haline .
15 kişiye saldırdım şarkısı gerçek olmuştur.
yeni gördüğüm ve sabah sabah çok güldüğüm haberdir.

şimdi irlanda'lı adam haklı. o dolaplar öyle vakumlu ki, ben açmak için iki elimi kullanmak zorunda kalıyorum.
sırf bunun için 20 kişi toplaşıp adam dövülecekse, biz daha çok bekleriz toplum olarak bir yere gelmeyi.

o değil,tek yumrukla yere yıkılan adam beni gülmekten öldürdü. ~~
''ADAM'' esnafa faizsiz kefilsiz kredi vermiş kanaatim o esnafın böyle bi krediye ihtiyacı vardı.
Küçük esnafa zaten gıcığım, bu cok iyi oldu. 30 kisi elde sopa adama saldiriyor. sebep sulari dokmus. e yuh yani.
görsel

aklıma bunu getirmiştir.
sevindiğim haberdir. hastanelik etseydi hepsini keşke. ben bu kadar aşağılık bir esnaf görmedim. batarsın inşallah. şerefsiz.
Ulan bu şerefsiz krolar hiç değişmeyecek,en kötüsü de yumruğu yedikten sonra ağır adımlarla giden barzo bi daha ki sefere çağırsanız da gelmem yürüyüşü var dı şerefsiz de.

sabah sabah neşem yerine geldi.
la sözlük ahalisi bu boksör ve arkadaşlarının saçları kömür karası ve dalgalı. bu adam irlandalı mı iranlı mı.

adam 2.kez kavgaya çıkınca ortada eli sopalı kırmançi görünmüyor. korkudan dağılmışlar. adam dayaktan ziyade iyi racon kesti. birde nara sesi olsaydı tam olurdu.
devlet bize bahmiyir. korimiyir.
Kendini bir bok sanan malın evlatlarına iyi olmuştur.

ilk defa bugün izledim haberi ve görüntüleri.

nasıl sevindim anlatamam. keşke hepsini yoğun bakıma kaldırılacak kadar dövseydi. şerefsizler. ulan suyu döktüyse ne oldu? daha bi dur toplayacak mı ona bak bari. toplamazsa da topla, ne var?! hadi tamam toplama uyar toplar mısın diye...

anlamadım bile adam daha döker dökmez içerden sopalı bi mal beliriyor. ulan ne ara gördün? bismillah bi dur. beyin özürlü ya. hemen sopa bulmuş. gerizekalı.

sopalar, sandalyeler, havada uçuşuyor.

adam direkt kendini savunmaya aldı. bildiğin Cüneyt arkın edasıyla tek tek gelenleri yere yığdı. helal olsun.

adamda öyle bir kültür var ki, yerde o kadar cisim varken hiçbirine elini sürmedi, uzatmadı bile kullanmadı hiçbirini.

neden? çünkü gerek yok.

adamın koluna sopayla vuruyorlar, adam sarsılmıyor bile.

vallahi helal olsun. az bile yapmış irlandalı.
Esnaf olmak bu mudur yani dolabın kapağı açılıyor ve sular yerde kim bilir nasıl dizi suları pezevenk! Kasti bir şey yokken ortalığı ayağa kaldırmak ahilik geleneği'nin bir dönem hüküm sürdüğü topraklara pek yakışmadı...

Aptallıktan başka bir şey değildir. Umarım irlandalı o sopaları iskemleleri talebayı falan alayının götüne sokar.

Bizim millete siken yaranır zaten adam özür dileyecek belki zararı tazmin edecek ama yok amk malı olay peşinde...

içimizdeki irlandalıları ortaya çıkaran irlandalı boksördür efendim.
Siktimin faşist Türkoları irlandalıdan fena dayak yemişler. Amk ülkücü karıları.
(bkz: çılgın irlandalı kürt esnafı coşturuyor).
darısı çinli turistlerin başına dediğimdir.
olaydaki turist haggar ekolündenmiş resmen.

(bkz: final fight)
tek vuruşluk yumruk ile esnafın kafası bildiğin trilyon oldu*.
15 kişinin savunmasız birine saldırması kadar alçakça bir şey yok. Allah'tan adam boksörmüş ya olmasaydı?

marketlerde bazı buzdolapları kolay açılmıyor aynı hatayı normal bir vatandaş da yapabilirdi.

demek ki bunlar elinde sopayla milleti dövüyormuş ve belli oluyor ki bu olay ilk değil.

tüm esnaf hazırlıklı.
http://galeri.uludagsozlu...lt%C4%B1n-kemer_39912.jpg
şimdi bu esnaf utanmadan tedavi olur, sokakta gezer hatta yaşamaya bile devam eder.
barbar türkler ,15 türkü döven irlandalı...

aksaraya hiç gitmemiş yazarlar bilmez lakin, aksarayda türk esnaf yoktur. hepsi kürt.
ayrıca görüntüleri izlediğinizde olayın tipik bir kürt hareketi olduğu anlaşılır.
sıradan irlandalı bir turist değil o kişi birinci sınıf profesyonel bir boksördür.

http://www.ensonhaber.com...ovdu-izle-2015-08-25.html
(bkz: on beş kişiye saldırdım)
kroşeyi yiyince sarhoş olan adamı görünce işyerinde pöykürmeme sebep olan, abinin aldığı odun tabure darbelerine rağmen yılmayıp hepsini elinden geçirdiği, helal olsun dedirten sahnelere imza atmış içimizdeki irlandalının dümdüz ettiği esnaftır.
olayda ilgi çeken ayrıntı : adam dövüyor, otele girip dinleniyor sonra tekrar dövüyor . resmen round arası vermiş.
kavga edersin anlarım esnaf kardeşim ama sopa çıkarmak nedir. milletin ayarları bozulmuş yemin ederim. herkes işin kolayına kaçıyor.