bugün

güldür'den ayrılarak geçerliliğini de yitirendir.
Evlere servis yapmaya başlamış

görsel
gelsin benim de sırtımı keselesin.
Çok basit ve Yılışık bir ifade. Fakat bu şekilde twitter da yazarak bu birilerine laf çakmış. Zira esasen niyeti bu olsa ilan etmez. Çakal. Birileriyle dalga geçiyor anlasanıza.
Haluk bilginer kac para verecekse +1 fazlasini ben veriyorum. Gelsin kis oncesi evime ve arabalarima el atsin dedirten unlumsu.
benim heykelciği de parlatsın eli değmişken. ihihi.
Niye bok atiyonuz kadina çok güzel yüzü var.
Başlarda bi sevimli bi tatlı geliyodu şimdi cıksssss. Çok itici gelmeye başladı.
Sene 2015....Bir inci sözlük başlığında toplanmıştık....irem sak ın basenleri......
Bitcoin gibi değerlendi sonra kadın.
Çok güzel bir kadın. Türk kızları çemkireceğine kıskanıp özensin lütfen. Erkekler de ibne midirler nedir neyi eleştiriyorlarsa...
Hakkında bu kadar entry girilince memelerinin başına bir şey geldi sandım.
Kul hakkına girecek yorumları kendinize saklayın. Başarılı bir hanfendidir.
Fazla abartılıyor.
o da bozmuştur.
Tatli guzel ve seksi oyuncu. Bir kadin ancak bu kadar kadınlığın hakkini verebilir.
Komik olduğunu zanneden ıtici kezo.
Ak47 kullanmayı biliyor mudur?
tiktok ünlüsü galiba tanımıyom.
havalara girip kendini bitirendir. güle güle !..
Candır kendisi...
görsel
dizilerdeki avratların neresini kescek amınakoyim götü dikkatini çekmiştir kesmiştir ulan ne dangalak adamlarsınız ya. buna bile bi kulp aq.

nerede biri ahlak bekçiliği yapıyorsa bilin ki en ahlaksızı o dur. diye boşa söylenmemiş.
Oyunculuk sıfır. Tiktok kızı nolacakki.
görsel
Pink freud ile yakın arkadaşlardı bir ara. Sonra bir anda paylaşımlar silindi. Anlayamadık noldu?
Hatta pink freud hastalandı, kırdı kafayı hiç gitmedi bile. Sen gibi arkadaş olmaz olsun sivaslı.