bugün

Kimse bu kadını güzelliğinden dolayı ünlü yapmadı ki miss turkeyden mi ünlü oldu kadın? zaten oyuncuydu bir kaç şahsına münhasır şakalar ve komikliklerle şöhreti arttı ünlü olduğu için göze güzel gözüktü.
(bkz: sivaslı dayanışması).
abartılıyor..
plastik ve rekonstrüktif cerrahi harikası.
Şu dönem bunalımda olduğunu düşündüğüm ve aslında gayet düzgün ama meşakatli bir yoldan giderken, sıkıldığından mı bunalımda mı olduğundan bilemediğim bir nedenle garip işler yapmaya başlayan komedide hiçte fena olmayan oyuncu. Çirkin değil, standart... Yani seksi de değil. irem hanım, biz sizi oyunculuğunuzla analım. Bırakın o pozları başkaları versin. Size olmuyor.
her mahallede bulunan standart türk kızı...allah sahibine bağışlasın.
Ünlü olmaması gereken ünlü.
kezo görüntüsü var.

iyi f. buddy olur gibi duruyor.

bir de öğlen yemek yersin, baymazsa üstüne kahve. ötesi zor görünüyor.
bu kadının poposu efsane,
dondurmada ali usta, kalça da irem sak üzerine tanımam...
ne çok güzel ne çok çirkin oyuncudur. kişiye göre değişen güzelliktedir. bence hoş, sizi bilemem gençler.
biz kendisini çok önceden övmüştük.

zerafet sahibi bir insan.
bu tip bir kadını her yerde görebilirsiniz. öyle özel bir güzelliği yok yani.
nagihan alçı'ya benzeyen oyuncu.
Değişik bir tatlılığı ve seksapalitesi olan kadın.
Oldukça itici gelen bir kadındır.

Dışarı da bundan güzel onlarca kız var.
Tek ıkınmada çocuğu oraya bırakır yani. O derece tutulan bir kasa.
bazı kadınlar vardır, böyle çok çok çok güzel değildir ama aşırı sempatik ve inanılmaz bir albensi vardır, çeker kendine...aha işte irem sak öyle bir kadın...allah çektirmesin..
Güzel Sivasımızın güzel kızı. Ben seninle bir gün Yeşilırmağa karşı semaver kurup çay demleme ihtimalimi sevdim.
az ilerideki kampüste üstelik estetiksiz halinden onlarca bulunan ünlümsü.
Yoklukta gider verse yine gider ama cezve ağızlı kızlardan çok minik ağzı kahve fincanı gibi kızlar daha sevimli. Minikler sizi.
Henüz çözemedim ancak vücudunda bir orantısızlık mı var desem ya da iskelet ve omurga yapısında mı bir sorun var tam olarak bilemiyorum. Elle bi yoklamam lazım. Sorunun ne olduğunu bulunca yazıcam tekrar...
Güzelliği oyunculuğunun önüne geçmiş kadindır.
Geniş kalçalı, Komedyen tiyatro sanatçısı.
Kadın...
At yalanı seveyim inananı.
rüyanda demi.
uludağ sözlükten epey sevgili yapmış oyuncudur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar