Galeriden hızlıca geçtiğinizde aniden kapanıyor. 2018e kadar iphone 5 kullanıp hayatımda bir kere bile donma, kasma yaşamamışken 8de yaşattınız ya... helal.
iphone x'e iyi gelmemiştir. menü geçişlerinde teklemeler oluyor.

bildirim ekranından mesajlara cevap yazmak istediğimde klavye sesi aşırı gürültülü geliyor. birkaç kelime sonra normale dönüyor. bu nasıl stabillik.

kısaltmaları uygulamaların içinde nasıl kullanacağımızı anlayamadığım güncellemedir. safari için birkaç kısaltma ekledim fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum.
Fotoğraf düzenlemesine gelen yenilikler baya iyi. iyi marka bir dslr ile aynı incelikte değişikliklere olanak sağlıyor.
görsel
Üzülüyorum, düşmanların diline düştük, acınacak hallere düştük, fitnenin seline düştük, gıybetin yeline düştük, sonu meçhul yollara düştük.
ses görselinin yandan çıkması haricinde bir değişiklik göremediğim güncelleme.
fena değil. sonunda gelen siyah tema bi süre sonra milleti sıkıp beyaz-gri ile devam edeceklerdir.
Abd cikisli xs max cihazima gelmemis olan surum. Yazilim guncellemeden kontrol ediyorum 12.04 yazilim guncel diyor. Mac’e bagladim yazilim gozukmuyor. Bu sorunu nasil cozebiliriz ? Gun icerisinde bu giri kendini imha edecektir.
görsel
bugün Türkiye saati ile 20.00’da yayınlanacak olan işletim sistemi.
Heyecanla bekliyoruz efenim.
--spoiler--
Apple’ın bir sonraki mobil işletim sistemi gizlilik konusunda çok daha fazla özelliği sahip olacak. iOS 13 gizliliğiniz konusunda toplanan verileri ve hangi uygulamanın sizi nerede takip ettiğini gösterecek.
https://www.sozcu.com.tr/...p-edemeyecek-5079595/amp/
--spoiler--
ötv diye okudum o derece.

(bkz: çöp)
rakibinden baya iyi çalmış bu sefer. hadi lan iyisiniz elmacılar android olmasa saman gibi arayüze devamdı.
oldukça güzel yazılım. şeker gibi. bir çok yenilenen özellikle ıphone'a bakış açımın değişmesini sağlamıştır.
Torunumun çocuğu doğacak, göreceğim hayırlısı.
Apple'ın ileride hizmete sunacağı yazılım.