bugün

intihar edenlerin büyük çoğunluğu not bırakmaz. not bırakacak kadar arkanızdakileri düşünüyorsanız etmeyin zaten.
Böyle bir düşünce içerisine girerek, hiç bir zaman varolmaması gereken nottur. O yüzden önerim nottan çok olayın kendisiyle alakalı olacak. Küçük bir tavsiye; Hayat çok kısa. Hepimizin bazen çekilmez hale gelen dertleri, yaşanılmaz bu hayat dediği anlar olabilir zaman zaman. Şundan emin olun ki, en büyük dertler, sıkıntılar, kederler ve aksi şekilde en büyük mutluluklar, sevinçler, hazlar bütün olarak hayatın kendisi. Ve hayat herşeye rağmen yaşamaya değer. iyiyle nasıl mutlu olabiliyorsa insan, kötüyle de baş ederek yaşamasını bilmeli. Mızıkçılık yapmayın ve içinize çektiğiniz her nefesin kıymetini bilin. Huzur gönlünüzden eksik olmasın.
Bırakmayın intihar notu falan. Öncelikle zaten o kişi veya kişiler sizin o notunuza layık olsa ya da size birazcık değer verse sizin intiharınıza engel olmuştu çoktan ve siz burda intihar etmek yerine geleceğinizi düşünüyor olurdunuz. Yok ben onlara biraz vicdan yaptırmak istiyorum diyorsanız yazın o notu. Hayatın nasıl boktan olduğunu gösterin onlara ve kendilerinin ne boktan herif olduğunu öğretin onlara. Belki sizin sayenizde başkalarınında intiharına sebep olmazlar.
Hayatımın her anında olduğu gibi ölümüm de bir başıma olacak. Hiçbir suçunuz yok sadece sizin o yalan hayatınıza ayak uyduramadım.
Hepinizin aq diyerek bitirmek.
yaşam ışığımı kaybettim.
Bu ilk ölüşüm değil.
Ey insanlar, üzdüğünüz kadar üzülün !
kafama koydum beni bu kez kurtarsanız da ben yine bir yolunu bulup intihar edeceğim. ölümümden allah korusun ! kimse sorumlu değildir.
Bunu yazan tosun okuyana koysun.
"vedalaşmayı sevemedim, ne yani şimdi gidip, bir daha gelmemek. bunu tekrar etmenin kime ne faydası var. Fark ettim, zaman daha hızlı. Hızlı olan zamane insanları daha bir hırslı, duvarları yıkacak cinsten. Şöyle oturup, yıldızları izleyen insanlara sahilde hiç denk gelmiyorum. Trafikte sinirli insanlar, yan koltuğunda ekmek bıçağı. Eve geliyorsun, anlamı olmayan zamanın yorulmuş yelkovanı. Her gün aynı saatte, aynı yerden geçerken karşılaşılan o kadın, üstelik yüzü asık. Soğuk zaten sabah, sessizlik hakim, bir tek güneş ısıtır olmuş insanları. Ruhlar aç, sevgi yok, kıtlık var. insanlar, insanlar için birşeyler yapmalı. Bir ömür boyu kendini sevemez insan..
Neyse, bu kadar aksiyon bana göre değil, ben keyif adamıyım.."

Der, ve 1. kattan atlanır.
hayatın nerdesinden dönülürse kârdır, demişti bir dizesinde nilgün marmara.
o duruma gelsem, buna sebebiyet veren kişilerin hayatını mahvetmek için yine yaşardım.
inat lan bendeki. sonra bir intikam filmi misali teker teker tik atardım hepsine. hani şekilsiniz ya. benim adım ölüm soyadım intikam ulan. neyse hayırlı işler.
Evet arkadaşlar. Beni goremediginizin farkındayım. O yüzden notu okuyorsunuz zaten. Ben artık yokum. En azından sizin hayatınızdan artik çıktım. Neredeyim diye sorarsanız cooook uzaklarda cennet gibi güzel biyerdeyim. Yurt dışında yani.(mesaj intihar mesajı ama okuyanlar bunun farkında degil).Kendinize iyi bakın çünkü ben ıyi bakamadım.
Bu mesajı bırakacak kişi yurt dışında intihar etmeli yanlız.
benim katilim sizlersiniz.
adriana lima metin hara ilişkisi.