bugün

Falezlerden atlamazdım herhalde. Geçen gün dibine kadar gidip baktım. intihar falan etmek istediğimden değil ama birgün istersem yapabilir miyim diye. Çok zor ya. Çok korktum. Can çok tatlı bir şey. Bu hayattan nefret de etsen zor. Ecelini bekle. Hiç istemediğin tam hayatı sevdiğin bir anda gelecek zaten.
uzaya çıkar, boşluğa bırakırdım kendimi. paça!!! milisaniyenin 10 'da birinde moleküllerine ayrılıyorsun. distingegrate bildiğin...

10 numara iş.

ama bizde uzaya çıkacak para nerde???
bir kutu ilaç en temizi gibi duruyor. en azından bir şey hissetmezsin.
yüksek bir binanın çatısına çıkıp, aşağı doğru kendimi silahla vururdum. Bedenim aşağı düşecek şekilde. bir gün gerçekleştiricem, hayalim.
femoralden kendime bir kesi atardım, miss gibi. uyuya uyuya ölüm.
tabi öncesinde lidokain ile lokal anestezi uygulardım. sonra daldır gitsin. bulunması en kolay arter..

birisi şah damarı demiş de, hiç şah damarını keserek intihar eden görmedim hayatımda. o kadarına göt yemiyor, denk getiremezsin de zaten. femoral nabız tertemiz. göre göre daldır bıçağı. sonra kapa gözünü ve uykuya dal.
Elektrik telleri ile boğulmayı. Damarlarındaki kanın titrediğini hissedeceksin böyle. Nasıl rakı içmenin bir adabı varsa intihar etmeninde bir adabı vardır efendim. Eğer intihar etmeyeceksek içelim bari... adalet Ağaoğlu güzel söylemiş.
Yüksek bir yerden düşme metodunu denerdim en azından ölmeden önce uçmak nasıl bir şey denemiş olurdum.
Şu an tam kafamda belirleyemedim ama olabilecek en esrarengiz intihar metodunu seçerdim. Gizemini arasın dursun pezevenkler.
Hızlı gelen arabanın önüne atlamak güzel olurdu.kendimden bile sakladığım intihar etme düşüncemi kaza süsü vererek olayı kafamda hafifletebilirdim.bir zamanlar gerçekleştirmeyi istediğim bu düşünceleri biri gelip sildi kafamdan.hayat kısa,sevin-sevilin.
sevmedigim birine piçlik yapmak için cinayet süsü verirdim. onun parmak izinin bulundugu bir cisimle kendimi öldürürdüm. sürünsün dursun pezevenk
Kafaya sıkmak , ölüm 1 saniyede gelir .
Bence de kafaya sıkmak en acısızı olur ama ölmeyeceğin bir yere falan denk gelirde felç kalırsan yandın. Bir daha intihar da edemezsin.
Böyle düşünceler eylem ve söylemler rahmana isyana girer. Allah ise isyan edenleri hiç sevmez.
hap içerdim acı çekmek istemiyorum ama eğer hap içersem etkisini gösterene kadar pişman olmuş olurdum.
hastasınız.
hastalık hastasısınız.
Akp ye oy verirdim. O an zaten beyin ölümün gerçekleşiyor.
ağızdan sok namluyu ateşle, kurtulma olasılığı yok.
Şu damardan enjekte edildiğinde öldüren iğne vardı ya Onu tedarik etmeye çalışırım. Adını unuttum.
Kiralık katil tutardım, ay kendim kendi canıma kıyamam ben çok zor katil tutayım temizlesin aman aman.
travesti kılığına girer, eyüp, ümraniye gibi semtlerde gündüz vakti sokakta gezerdim.

umarım sosyal mesaj yerine ulaşır.
kafamı duvara vurarak ölmek isterdim. ama bunu yaparken sanırım aşırı derece madde kullanmış olmalıyım yoksa kendime kıyamam.
Uludağ sözlük iç karartıcı başlıklarından biridir.

Alın seveceğiniz ırk bir köpek besleyin, onunla kırlarda piknik yapın geçer.

Gidin bir huzur evine, oradakilerin çoğu yürüyen ansiklopedi ve deneyim dolu insanlardır, onlarla arkadaşlık kurun.

Yapacak çok şey var mutlu olmak için. intiharı sadece ama sadece robin williams olayında mantıklı bulmuşumdur.

Tamam insanların ölme hakkı olmalı ama bu "amaaan hayattan sıkıldım" şeklinde olmamalı. N'oldu yani alzheimer teşhisi falan mı kondu size, bu kadar umutsuzsunuz.

Hastahaneleri bir gezin, kanser hastaları bile sizler kadar umutsuz değil, yaşamak için, iyileşmek için ne çabalar sarfediyorlar.

insan bu durumları göz önünde bulundurduğunda biraz olsun utanır.

Değişik birşeyler yapın. Mesela okul çıkışı veya iş çıkışı farklı biryerlere uğrayın. Farklı yerleri gezin.

Başka insanlara veya hayvanlara edeceğiniz yardım, onları bir mutlu ederse, sizi on mutlu eder. Evvela kendiniz çok ama çok mutlu olursunuz.
tekrar aşık olurum. Of ulan efkara bak...
intihar etmem. Edersem de arabamın egzoz borusunu tıkar komtağı çalıştırırım egzoz gazı içeri sızar huzurlu şekilde uyur gibi sızar ve ölürüm. En acısız intihar budur. Ama bir dakika ben fakirim arabam yok ki benim.. O zaman baş dönelim intihar etmem. Edicek olursam da bu dediğimi uygularım.
ben suri ben suri boomooommmmmmmmmmmmmmoooooooooooom.