bugün

iyice saçmaladığım uygulama. Can sıkıntısından buna sardım yakında ben yatıyorum instagram bişey diyor musunuz diye soracağım.

Arkadaşlar kınadığınızı yaşamadan gitmeyeceksiniz yaşayarak test ettim. Tanrım çok aptalım.
Milletin sadece sıçarken fotoğraf paylaşmadığı ortam . Kimene benim özelimden , vıcık vıcık biryer . Sapıklar için muazzam ortam .
Sosyal Medyanın Fotoğraf Paylaşım Organi.m
Az kaldı bugünlerde kapatacağım. Zaten son kullanma tarihide geçiyor. Senide sileceğim Uludağ.
mükemmel uygulama.

nefret edenlerini anlayamıyorum. sorun çevrenizde olabilir mi? instagram’i facebook gibi kullandığınız için olabilir mi?

diyelim ki görsel sanatlar ile ilgileniyorsunuz. tag sistemi var, bundan da bi:haber olmadığınızı varsayalım. görsel sanatlara ait anahtar kelimeleri aratarak dünyanın dört bir tarafındaki sanatçılara, amatörlere, deneyselcilere ulaşabilirsiniz. keşfet özelliği de sizin seçimlerinize göre şekillenecektir.

varsayalım ki fotoğraf sanatı ile ilgileniyorsunuz. tag sistemi var, bundan bi:haber olmadığınızı düşünelim. fotoğraf sanatına ait anahtar kelimeleri aratarak dünyanın dört bir tarafındaki fotoğraf sanatçılarına, amatörlere, deneyselcilere ulaşabilirsiniz. keşfet özelliğiniz de sizin seçimlerinize göre şekillenecektir. ayrıca tüm alt kolları ile.

ama siz facebook kişi listenizi instagram’e eşitler, koyduğunuz aptal saptal boğaz manzaralı ‘resminize’ #boğazda#pazar#keyfisi#istanbulu#dinliyorum#gözlerim#kapalı yazarsanız siz instagram kullanmıyorsunuz, facebook’un daha görsellisini tüketiyorsunuz demektir.

sanırım hala bu uygulamaların, sizin ilgi ve alakalarınıza göre şekillendiğini bilmeyenler var. instagram siz düğün fotoğrafı, mangal fotoğrafı, söz-nişan fotoğrafı yayınlayın diye kurulmamıştı. sizin gibi insanlar onu kullanmaya başladığı için bu hale büründü. içine sıçan kitle aynı zamanda kendisinden nefret de eden kitle, ilginç.

önce çevrenizi ve avamlığınızı kontrol edin, sonra ilgi ve isteklerinizi ne derece önemsiyorsunuz, haklarında ne kadar bilgiye sahipsiniz buna karar verin. bunları halledin, sonra silme, bok atma konusunu konuşuruz.
insanların kendi hayatlarını simule ettiği mecra.
çoğu insan olduğu kişiyi değil,
olmak istediği kişiyi yansıtıyor diğer insanlara.
buda bir nevi modern şizofrenlik.
burayı da bastılar anacım facebook gibi olmak üzere yeni aplikasyonlar gerekli baydı artık.
bağımlılık yapıcı site. uzun vadede mutsuz eder.
şu an hata veriyor sanki. Fazla paylaşım yaptım galiba kaldıramadı.
Masrafları ikiye katlayan kredi kartı düşmanı uygulama.
Karım; Ayyy bu kıyafetle selfie yaptım artık giyemem, o ceketle profil resmim var, bu elbise ile 2 fotoğrafım var, o ayakkabı ile 3 resmim var hiç olmaz, yani olan benim kredi kartıma oluyor.
Vay bee 2011 yılında varmış instagram. Ben 2014 yılında tanıştım kendileriyle.
Bataklık. Kurtarın kendinizi, hayat kaliteniz yükselir yemin ederim.
Artık Dünya'nın en boş uygulaması olmuştur. Eskiden Facebook'da da avel vardı ama bu kadar değildi. Özellikle tüm gününü sadece buraya fotoğraf atmak için geçiren aveller var. Bunlara hiç değinmiyorum. Birazdan da '' Bakma o zaman kardeşim '' diye biri gelirse, anlayın ki o da onlardandır.
Herkes çok mutlu görünüyor bu uygulamadan.

“Nerden bulur bu insanlar, ben mutsuzken, gülünecek şeyleri..”
Hayatım boyunca hiç kullanmadığım ve asla kullanmayacağım gereksiz bir uygulamadan ibarettir.
herkes mutlu ,zengin ,bi yerlerde geziyor, yiyor, içiyor, arkadaşlar, sevgililer.
Sadece çektiğim doğa fotoğraflarını koyduğum uygulama.
boş beleş insan topluluğu. Kendimi nasıl ön plana çıkarabilirim kafasıyla kullanılıyor.
ramazan dolayısıyla keşfet bölümüne elim gitmiyor.
Akıl ve ruh sağlığınızı korumanız için uzak durmanız gereken uygulama.
çocukları uzak tutmak lazım. berbat bir yere dönmüş.
kadınların, ilgi ihtiyacını karşılamaya çalıştıkları; sosyal mecra.
Çok ilginçtir ki ramazan ayı itibari ile 1 adet yemek fotoğrafı görmediğim mecra. Çok ta acıdır ki irade terbiye etmeye çalışanlar iradesizlerin ta kendisidir.
Am sergileme yeridir.
hiç kuşkusuz en azından türkiye için en çok kullanılan sosyal ağ olmuştur. Telefonu olan herkesin eline aldığında en çok vakit harcadığı yer. Kuşkusuz video ve fotoğraf paylaşımı ego tatmini açısından yazıdan çok daha etkili.