bugün

Yeni gelen tasarımı çoğu kişinin hoşuna gitmese de benim hoşuma gitti, yeni ios havası var.
Yozgat'ın çılgın itirafları şeklinde bir sayfası olan fotoğraf paylaşım platformu. Hayır yozgat'ta itiraf edilecek kadar çılgın ne yaşanabilir ki?
görsel
Paylaşım merkezi. Evet.
Hala anlam veremediğim fotoğraf vs. paylaşım hedesi. Gacı kişisi "daş" paylaşıyor la bildiğin "daş", zibilyon tane beğeni geliyor, benim mesleğim fotocu * zamanında çeşitli yarışmalardan ödül aldığım fotoğrafı paylaşıyorum 20-30 beğeni, isyanı ulan isyaannn...
allah belasını versin uygulaması. çatır çatır ilişki bozuyor.

üç senelik arkadaşımı instagram kriziyle kaybettim ben. arkadaş grubuyla çıktığımız yurtdışı gezisinden fotoğraf paylaşırken hep benim olmadığım fotoğrafları cımbızla çekiyor gibiydi.
görsel
e haliyle böyle hissediyorsunuz. acaba benimle görünmeye utanıyor mu falan diye düşündüm. aramız soğudukça soğudu, sesimi bile yükselttim. sonra da bir daha ısınamayacak hale geldi zaten.
piyasada bulunan en iyi pezevenk olur kendileri....

önceden böyle tango falan vardı, milletle tanışmak için. şimdi sadece instagram var. ne yapıyorsan, ne okuyorsan, ne yiyorsan fotoğrafını çekiyorsun, efektlerle süsleyip hopp yolluyorsun.... beğeniler, yorumlar hepsi art arda geliyor....

birde özel mesaj kısmı var ki olayın can alıcı noktası asıl orası.... baktın bu kız ya da erkek iyi mi, hemen yapıştırıyorsun mesajı, sohbetler muhabbetler birbirisini kovalıyor.... sonra gelsin tanışmalar, flörtler....

ama bazı odunlar var ki genelde erkekler oluyor bu çeşit insanlar. kız arkadaşlarımın hesaplarında bakıyorum, ulan ilk mesajda bile " slm, mrb nslnsn " gibi kelimelere yer veriyorlar. daha ilk mesajın oğlum bu senin, bu kadar üşengeç, bu kadar kelime haznenin eksik olduğunu belli etme... adam akıllı ver selamını, halini hatırını sor...
fotoğraf ve video paylaşım sitesi. bu haliye facebook ile rekabet edecek gibi görünmemektedir. bir de tür kullanıcıların ve özellikle de bayan kullanıcıların hesaplarına gizlilik koymaları sitenin kuruluş felsefesi ile pek bağdaşmamaktadır.
görsel

(bkz: Doğru söze ne denir)
Küresel kapitalizmin popüler bir para tuzağı insanları meşgul etmenin birincil sanal araçlarından.
Kızların erkek beğendiği başka kızların dedikodusunu yaptığı sevgili buldukları sosyal ağ.
bu sosyal medya aracına göre herkes mutlu, sıkıntıdan uzak, gezen tozan, sürekli o yeah bebek yana yana bitmek gerek modundadır.

göz yanılmasının pc ekranındaki telefon tuşlarındaki hali.
sürekli, her konuda duyar kasan, yapmacık ve boş sayfalarla dolu olan hede.
ne işe yaradığını hiçbir zaman anlamadığım uygulama.

fotoğraf paylaşmaktan başka hiçbir işe yaramıyor, facebook varken neden kullanıldığını çok merak ediyorum.
android uygulamasi.

galaxy ace markali telefonumda yeni guncellemesi acilmiyor. indirdigimde eski surumunu indiriyor. bu eski surumu kullanirken ne dm atabiliyorum, ne de bana atilan dmleri gorebiliyorum. eger aranizda eski guncellemesinin apk'si olanlar varsa lutfen yesillendirsin. inanilmaz sinir bozucu..
15 20 BINLARAM OLSA, BIRAZ ESTETIK, SAC EKIMI SPOR FALAN BENDE ACARDIM. AMA YOK ACMIYORUM O YUZDEN. KIM NAPSIN BENIM KOCA BURNUMU, KEL KAFAMI AMK.
an itibariyle 759 takipçimin olduğu uygulama. öyle açık seçik fotoğraflar paylaşan biri de değilim. sadece kendim, bazen izmir manzaraları, köpeğim falan...
Sosyal fotograf paylasim platformu ve ayni zamanda cok populer ama iyice suyunu cikardilar millet her yaptigini atiyor.
yakında kendimi sileceğim uygulama.
Kızları salak yapan sosyal medya. Tamam, tamam hepiniz harika fotoğrafçı, hepiniz pale, hepiniz kylie jenner'sınız kızlar. Sakin olun ve şu salak koyun psikolojisinden kurtulun.

Özetle bütün kızları aynı görünüme sokan olmasada olur sosyal medya.
Omegledeki tezgahtar tayfanın bulunduğu sikimsonik uygulama.
Gitti...

O bu değil bir fotoğrafım silinmiş amk, ben kendim silmedim. Hayırdır inşallah ?
internet sömüren bir uygulama.
ego tatmin etmekten başka zerre sike yaramayan eplikeyşın.
Sosyal Ağ. Evet.
megolaman oldugim icin 1 ayda bir foto paylastigim platform.