bugün

O da bir şey mi? ben ekleyip silip geri eklediğimi bilirim.
Dünyanın en korkunç olaylarından biridir. ardından o kişiyi takip etmek gerekir yoksa rezalet.
Bir de Eski sevgili yeni sevgilisi ile birlikteyse foto da, vay halinize. Resmen kendi kendinizi neyse..
Hele ki eski sevgiliyse vay halinize.
Beğeniyi geri almak eril ya da dişi fark etmeden kezbanlıktır.
ilahi adalet deriz biz ona. Sonuçta gizli gizli fotoğraflara bakmanın bir cezası olmalı.
kendi ilişkisi yanlışlıkla arkadaş eklemekle bir arkadaşımdan gelen teselli : hep böyle başlar bu işler, merak etme.
Cok fenadir.
çok acı bir olaydır.
arkadaşımın eski kız arkadaşının fotoğrafını belli bir sebepten bana gösterirken hiç instagram kullanmamış bünyemin fotoğrafı yakınlaştırmak mı yoksa neydi hatırlayamadım ama iki defa ekrana tıklayınca beğenmem ile arkadaşımın geri alması saniyeler içinde gerçekleşmiştir.

abi ne yapayım 2 tık ile beğenmek nedir la. ben sıkıldığımda veya odaya biri girdiğinde sekmeyi indirip masaüstü ekranında ikide bir sağ tik yapan biriyim.
Geçmişimde platonik takıldığım kişilerin fotoğraflarını yanlışlıkla beğendiğim çok oldu. ilk başta ne kadar stres olsam da artık kendimi ara sıra küçük çılgınlıklar yapmak iyidir diye avutuyorum.
Instagram da fotoğrafa çift dokununca yakınlaşma özelliğinin olmadığını tecrübe etmenin en acı hali.
Daha birde eski sevgilinin fotoğrafı ise üzer.
dokunmatik ekran azizliğidir. evet.
Sonu kavgayla biter. Devam ederse adliyeye kadar uzanır.
Eski sevgilimin yeni sevgilisiyle fotoğrafını beğendiğim durum.Ne hikmetse eski sevgilimin arkadaşı paylaşmıştı fotoğraflarını aşağıya inerken tıklayı verdim gitti.
Çok iyisiniz çok yakışıyorsunuz hissiyatı vermiştir sanırım.
ölüm nasıl kaçınılmaz sonsa yaşayanlar için, yanlışlıkla fotoğraf beğenmek de öyle instgram kullananlar için.
Beğendiğiniz fotoğrafa göre değişir. Siz eli yüzü biraz düzgünseniz ve beğendiğiniz fotoğraf bir ibneye aitse özel mesaj atar hemen.

Sen beni beğeniyorsun mu? Diye. Susup gitmesini beklemeniz sizin menfaatinize olur.
insana beyin amcıklamasını yaşatan durumdur.
aslında yeri ve zamanına göre değişir. yeni attığı bir fotoğrafsa ve takip ediyorsan beğenip geri alman yanlışlıkla beğendiğini gösterir ve kimse bir şey diyemez.
fakat aradan zaman geçen bir fotoğrafsa geri almamak yararınıza olur. yaptığınız işin arkasında durun.
'Saat 5te hoşlantıyı yanlışlıkla takip etmek, takibi geri almak, engellemek ve engeli geri açmak'dan kötü değildir.
stalkladığın kişi eski sevgilin ve yanlışkla onun fotografını beğeniyorsan kalbinin gögüs kafesini dövmesine yol açar sinir pişmalık hepsini bir arada yaşatır insana.
duruma göre telefonu kırdırabilecek eylemdir. bir kere başıma geldi şu hayatta onda da hemen tak diye beğenilen kişi mesaj attı. aa sen buralarda mısın yahu diye. kısacası ben böyle işe selamlarımı sunarım.
Hele bi de aranin bozuk oldugu veya gezmemen gereken birinin profilinde gizlice geziyorsan durum vahim.
genelde koduğumun telefonunun tam da eski sevgilinin ya da hoşlanılan kişinin fotoğraflarına bakarken kitlenme kasma gibi hallenmelere girmesiyle oluşan durumdur.siz sayfadan çıkmaya çalışırken bir bakarsınız fotoğraf çoktan beğenilmiştir.
kuzeninizle yada kardeşinizle ortak kullanmıyorsanız sıkıntı olabilir. allah herkese hesabı yıkmak için bir kardeş, kuzen nasip etsin.
stalklamayı beceremeyen insanların başına gelir. bazen yanlışlıkla olmuş gibi davranıp barışma bahanesi olarak kullanılır.

aynı zamanda dokunmatik telefonlardan nefret ettirecek düzeye gelmektedir.