"ya bilirsin asla övünmeyi filan sevmem, ama ne yapayım fazla entellütüelim. bilmediğim konu yok. insanlar sürekli bana akıl danışırlar, sana boğaziçi'nden mezun olduğumu söylemiş miydim? işte o yüzden mesela büyük bir havam vardır benim. aslında tabi bu bazen sıkıcı olabiliyor. neyse ne diyordum, evimiz süper bir yalı. ama önemli olan başını sokacak bir yer değil mi? sana şimdiye kadar tam 10.982 kitap okudumu anlatmış mıydım? onların çok fazla faydası oldu benim bu kültürlü kimliğim için. ya sorma aslında canım sıkkın, o kadar çok iş teklifi geldi ki bana son 1 hafta içinde, hangisine ne cevap vereceğimi bilmiyorum. saçlarım nasıl? yeni yaptırdım. ah sağol, yakıştığını ben de biliyorum. hay aksi gördün mü üzerime kahve döktüm, gitti tam 250 ytl verdiğim gömleğim. neyse cana gelmesin de. ay dur sevgilim arıyor, ay bıktım usandım bundan da. zor ya bu kadar güzel bir kadın olmak" gibidir.

not:yukardaki şahsın, yazarla uzaktan yakından bir alakası yoktur. sadece doğaçlama yapılmıştır. yukardakine benzemek mi? allah korusundur.
direkt zap yapılması gereken insanlardır.
(bkz: yaratıcılıkla sıçmak arasında kalmak)
reklam giderlerinin azaltılmasıdır...
(bkz: the kene)
kendisiyle ilgili olumlu bişeyler söyleyen kimsenin kalmaması durumunda,acınacak halde olan bir insanın son çırpınışlarıdır.yazıktır.
her insan göz önünde olmak ister, her insan kendini gösterebilmek ister ve bunun için azda olsa bişeyler yapar. ama bazıları kendini göstermek uğruna birilerinin gözüne sokar. karsısındaki rahatsız olur, canı sıkılır hatta o andan itibaren o insandan nefret etmeye baslar. ilgi görme, sevilme amacıyla yapılan bişeyin ters tepmesidir. bir nevi kaş yapayım derken göz çıkarmaktır. uzak durulması gerekir.
reklamcılık sektöründe pek de tutunamayacak proje.
istanbul lise tiyatroları festivalinde 678 kişiyi eleyip en iyi oyuncu ödülünü aldığımı söyleyerek yapmış olduğum davranış olsa gerek.
(bkz: reklamin iyisi kotusu olmaz)
(bkz: caruso)
ticari olarak değeri olan şeye mal denir. malın reklamı yapılır. kendi reklamını yapan insan da bunun bilincindedir.
şuna benzer bir şeydir:

http://www.vidivodo.com/186128/banker-yakup-reklam