bugün

her dk uyuyup yiyip içip sıçmak için meydanlara çıkıp hiç bişeye elini sürmeyen öldüresiye dövülesi insan tipi.
Şu saate kadar telefonla bağıra bağıra konuşup ardından banyoya giren insan silüetidir. Banyoda sürekli öksürmek nedendir birader? Banyodasın, anladık, su sesi geliyor. Derdin ne acaba? Ne anlatmaya çalışıyorsun?

Bir insan sürekli karı kız ayağında olabilir mi ya? Bir gün de eve yalnız gel, bir gün de gece sessizce uyu. Gecenin, gece demek doğru olmaz gerçi, sabahın 4'üne 5'ine kadar uyumayıp daha sonra akşamın 5'ine 6'sına kadar uyursan tabiki de o okul bitmez. 8 sene olmuş. Koskoca 8 sene. Senin yaşındakiler üçüncü çocuğunu yaptı lan. Sen daha askere gidemedin.

Yatmadan önce banyo yapıyorsun, sabah kalkınca banyo yapıyorsun. Makinen çok mu hızlı çalışıyor birader? Banyoda öleceksin bir gün. Vicdansız.

Alkol belası var bir de bu götoşun. içince sapıtıyor. Kavga etmemek için konuşmuyorum bile. Keşke hiç gelmesen şu eve. Gelme lütfen. Git bi' meyhanede içerek öl. içerek öl ama. Kimse suçlu olmasın ölümünden.

Ben gideceğim sözlük bu evden. Yeterince hastalıklı bir ruhum var zaten. Kimsenin derdini çekemem. Şu hayata bir kere geliyoruz, onda da insanın itine köpeğine itimat ediyoruz.

Kararımı verdim işte. Gidiyorum sözlük. Elveda sanada sayın dürzü bey.
Evde sigara içilmesini istemeyen, aşırı titiz ve durmadan evde vakit geçiren zat. Allah düşmanıma vermesin.
ilerde ev arkadaşım olduğunda umarım pis dağınık bir insan olmaz, sabahları bağıra bağıra telefonla konuşmasına uyanmam, tuvalette sigara içmez.. yoksa ben katil olurum.
gece erkek arkadaşına şarkı söyler telefonda..
Eve yiyecek bir şeyler almaya korktuğunuz arkadaştır. Buzdolabına koyarken o yiyeceğe bakışınız son bakışınız olacaktır çünkü bir çift hain göz, sizin uyumanızı/ banyoya girmenizi/ bilgisayarda oyuna dalmanızı beklemektedir ki gidip onu mideye indirip sonra pişkin pişkin aa senin miydi o ben de annemler bıraktı sanmıştım diyebilsin.

Yemin ederim evde üç kedi beslediğim günlerde bu kadar çok yiyecek hırsızlığı olmuyordu.

Neyse yakında şutlamak üzereyim zaten.
arkadan iş çeviren ev arkadaşıdır. ayıp ayıp cidden ayıp. ne olmuş yani dolaba koyduğun yemeği yediysek açtık yedik. bunu sözlükte başlık yapman gerekmezdi. ayrıca onu gerçekten annemler bıraktı sandım. hem beni nereye şutluyorsun, ben kendim çıkıyorum.
Her gun farkli erkekler getiren ev arkadasidir.
Bide bunun kanka karı yok mu amuhagoyum yaaa versiyonu vardır.
güncel Önemli Başlıklar