bugün

Balkon kapısı açık. Dışarıda zeytin ağaçlarının hışırtısı ve bahar rüzgarı odaya doluyor. Işık kapalı ama ay ışığı bütün odayı aydınlatıyor. Üzerimde ince bir örtü. Annem sarılmış gibi oluyor.
Play station üstüne tanınmam.
mstürbasyon yapmak:) aklıma ilk bu geldi kusura bakmayın.
gece ateşböceklerinin raksını izlemek.
gece uykudan uyandığınız gibi çikolatalı günlük sütü kafaya dikmek.
güzel bir pk movie.
görsel
Sabah ereksiyonunu yüz üstü karşılamak.
taze demli çay yanında gevrek sokak simidi.
yemek üstü sigara.
Dışarıda yoğun şekilde kar yağması ve sizin okula ya da işe o gün için gitmeyeceğinizi öğrenmeniz.

Yorganı üstünüze çekersiniz ve o sıcak sizi daha da rahatlatır.

Gerçi bu çok basit olmadı genelde mucize olabilir.
Sabah 6'da yağmur sesi ile uyanmak.
saçları güzel kokan bir hatunun saçlarıyla oynamak.
sarelle fındık ezmesi.
mutsuzken bıçaklarım ağlaya ağlaya.
sonra bir bakmışım kuş gibiyim.
görsel
ayağa kalkıp semazen gibi kendi etrafımda 20-30 saniye boyunca dönüyorum.

sonra durduğunuzda sanki okyanusta dalgalarla boğuşan bir gemi gibi sallanıyor her yer. *
evet bu küçük çocukca şeyden keyif alıyorum.
Kafa dengi 2-3 arkadaşla nargileye gitmek.
Evet çok düz bi insanım hayatta çok az zevkim var.
Bundan hoşlanıyorum işte. Şöyle bol dumanlı iyi yapılmış bir nargile ile hoşsohbet arkadaşlar.. yanında nargilenin nevine göre içecekler.. gece geç saatlere kadar oturup sonra üzülerek ayrılmak.. işte şu ortamı hiçbir karılı kızlı alkollü vs piç ortamına değişmem.
bugün pazar. gemide kitlediğim iki tane o/s var beyinsiz itler. tüm gemiyi yatırdım, istirahat verdim. bunlara iş iteledim akşama kadar gemiyi neta ettiler iş yaptılar çalıştılar. bütün gün yukarıdan kaptan köşkünden onları izledim. basitçe zevk aldim. götü sıkan gelsin şikayet etsin hadi...
Çikolata...
gümbür gümbür sıçmak.
müzik dinlemek ve mastürbasyon yapmak.
görsel
Kafa dengi bir insan olsun onunla oturduğun yerden karşıdaki şişeyi taşla vurmaya çalışmak, vurmaya çalışırken arada geçen diyaloglar bile bana zevk verir.
http://i.dailymail.co.uk/...age-m-3_1435178331471.jpg
Tatlı tatlı Sinek ısırığını kaşımak. Çaldırıyorum şuanda.