bugün

görsel
yaşlanmış artık ablanız beyler baka baka yaşlandırmışsınız kadını.
http://www.uludagsozluk.com/r/inna-678680/ - öncesi

görsel - sonrası.

hayat çok garip gerçekten.
Romanyalı şarkıcı.
Efsanedir, her açıdan.
Güzel bir sanatçıdır. şarkılarını beğenirim. En çok da more than friend sarkisini.
Romanyanın bağrından kopmuş esmer şarkıcı. Romanya son yıllarda bu konuda patlama yaşıyor resmen sebebi ne ola ki.
bu Kadını da biz ünlü yaptık.
bütün şarkıları aynı olan sanatçı.
bu kız ünlü değilken milano'da bi kokteylde tanışmıştık. baya tatlı bi kız ama boyu baya kısaydı. neyse baya konuştuk sonra telefonunu verdi akşam kaldığı hotele davet etti ben de gittim ve gerisi malum zaten * . haleda numarası duruyo bende bazen konuşuyoruz. evet.
Yalla şarkısını; "yala habibi yala" şeklinde söylemekten hoşlandığım romanyalı güzel şarkıcı.ayrıca caliente klibinde altına iç çamaşırı giymediğini görebilirsiniz.gerçi o klip tam otuzbir malzemesiydi ve YouTube da; "beyler boşalan çıksın kasıyor" şeklinde bir sürü yorum yapılmıştı.bende şahsen bir iki posta atmıştım o zaman, heleki arada kadraja giren kaslı adam yüzünden erken boşalmamıştım ve içimden yönetmene teşekkür etmiştim.
Hoş kadındır. Türkiye' ye ayrı bir sempatisi var. Diyarbakır' da bile konser verdi yanılmıyorsam.
Bazılarının adını dua okuyor gibi söylediği şarkıcı.
bazen kliplerini izliyorum çok güzel yapıyor işini. müzikte güzel.
Bu ne seksi kadındır seni tanimak istiyorum inna. beni mutlaka ara.
Türk erkeğinin en sevdiği kadın tipi.
O yüzden ismini duyunca hormon zaiyatına sebep oluyor.
en sevdiğim şarkılardan birinin sahibi dünya çapında ünlü şarkıcı. güzel evet ama şarkıları daha güzel.
nickini sol frame de görünce öldü sandığım güzel şarkıcı.
6-7 yıl önce çok meşhurdu hatta herkes dinliyordu inna dinlemek çok normal bir şeydi şimdi ise onu dinleyenlere apaçi ve zevksiz gözüyle bakıyorlar bu da bence arabalarında bangır bangır inna dinleyen apaçiler yüzünden oldu.
Romanyalilar hem muzikte iyi hem kadinlari dehset guzel.

(bkz: Aleksandra Stan) ve inna gibileri.
romanya da zaten sınırsız internet ve avrupa nın en fazla hızı olan neti var halk şarkı yapsın ülke kalkınsız başka diyecekleri bir şey yok.

çoğu romanyalı kız güzel olabilir ama makyaja kanmamak gerekir.

kendileriyle sık sık övünürler balkan kızları diye bu kızları bir de makyajsız düşünün 0 elde var 0...
türk kızının makyaj yapmayanı daha güzel ah tabi ben alman tavsiye ederim.

romanyalı kızların şarkısı şarkının aanlamı da balkan kızları:https://youtu.be/BpCVIkrhpiU

inna da sürekli dinlediğim şarkıcıydı sonradan bozdu bop bop dan itibaren dinlemediğim şarkıcı makyajla güzel peki ya without make up?
son çıkan şarkısı gimme gimme olan şarkıcı. türkiye' de fena popülerdir kendisi.
en sağlam parçası "caliente" olan şarkıcı.geri kalan tüm parçaları bir kereden fazla dinlenmiyor, zorlarsan iki kez dinliyorsun belki.
INNA da 30 yaşındaymış vay amk demiştim öğrendiğim de.
yazın geldiğinin göstergesi sevimli pıtırcık.
niye? yine anadolu turuna mi cikmis?

yazik bu kadina da yav yine aydinda, denizlide, kutahyada falan konser verecek demek ki. ben olsam kendimi ucuncu kattan asagi atarim.
her şarkısı olmak üzere yalla şarkısına bayıldığım pıtırcık. şarkıları kapadokyayla güzel gider.