bugün

mehape ve akp lilerin savunacağı adamdır. 3 kuruşluk lokumun hesabını yapana kadar yediğiniz haltların hesabını verin.

https://www.ntv.com.tr//t...er,cJB6XIwgqky4d3nERpblnw
(bkz: iktidarın gereksiz ölümlerden sorumlu olması)
Bunlar ne güzel covid 19 marifeti ile geberecekti içeride.

Şimdi masum insanlar hem virüs hem bu yaratıklar ile mücadele edecek.

Tişikirlir AKP.
Yanlış yapıldı, bir ak partili olarak bu af konusunu hiç doğru bulmadım. Böyle itler dışarda gezmektense kadavra olarak daha faydalı olurdu.
Orospu çocuğu diyecem anasinin suçu yok.
Oksijen israfi yaratik.
Bunlarida dişarı salanlarin allah belasıni versin.
bir hdp sevdalısı olarak söylerim ki bizler de çıkmalarını istedik. bir adamın yaptığını tüm afla çıkanlara bağlamayın. bilmediğiniz neler var neler.
Bunları salanı' da salınana göz yumanın da ta a...a k...y.m.
bu caninin serbest kalmasını sağlayan, buna oy veren ve bu durumu destekleyen herkesin ellerinde bu kızın kanı var. istisna yok, ama yok hiçbir şey yok. o yasanın çıkmasının sebebi virüs falan değil aslında. bir kişinin serbest olmasının önü açılsın diye masum canlara oluyor olan. caniler "nasıl olsa dışarıda bana iş yok, aş yok içeride rahatım" diyerek yarım bıraktıkları işi tamamlıyor.
Başlık yanlış olmuş böyle bir yaratığa baba yada adam denilmez.. Allah belanı versin yaa ne istedin ufacık çocuktan..
Kendine verilen ikinci şansa rağmen orospu çocuğu olduğunu tekrar kanıtlamıştır.
istisna bir olaydır.

79.998 affedilenin vebalini almamak gerekir.
Bunlarin basina bir de infaz memuru dikeceksin. En ufak Bir problem yarattiklarinda kafasina sikmak marifetiyle infaz edecek bu sikikleri. Madem infaz yasasi yapiyorsun tam yapacaksin.
Yazik çocukcağiz ne acılar çekerek hayata gözlerini yumdu kimbilir.
Bu yasayı geçirdikten sonra mecliste zafer pozu veren şarlatanlar ile baş psikoposlarına buradan nefretlerimi iletiyorum.En kısa sürede o çıkardığınız suçluların size ve en yakınlarınıza zarar vermesini canı gönülden istiyorum.
Maalesef ki kısa zaman içinde daha onlarcasını konuşacağımız cinayetlerin ilkidir.

Onca takiple yakalanan, sayısız mahkemeye çıkartılan, türlü uğraşlarla içeri tıkılan Milyonlarca it kopuğu aramıza kolayca salan başarısız bir yasadır.

Devletin affedebileceği suçlar, devlete karşı yapılan suç/ayıp kadarıni kapsar.

Kişiye karşı işlenen suçu, mağdur adına vicdani ya da kanuni hiçbir şekilde devlet affedemez, affedememeli.ydi.

Oysa burda devlet, sadece kendine yapılan suçlar ve birtakım (tecavüz -uyuşturu) suçlar hariç geri kalan kişisel tüm suçları sırayla-sırasız af yoluna gitmiştir.

salınan o mahkumlar yüzünden ölüm günleri şimdiden belli insanlar varken

Sizi kim affedecek?
Yapmayın etmeyin dedik, dinletemedik.

Katili, uğursuzu, psikopatı sokaklarda...
Akp-mhp koalisyonunun saldığı köpektir.

Bunlar dediler ki başkanlık sistemi olsun, koalisyonlar son bulsun, Türkiye uçuşa geçsin. Bunlar dediler ki biz şahıslara karşı suç işlemiş olanları affedemeyiz.

işte geldikleri noktayı herkes görüyor...

Zamanında bunlar ve yandaşları başkanlık sistemi diye tepinirken anlatmaya çok çalıştık ama her zamanki gibi fayda etmedi..
Bahçeli bunu beğendi.
iki tane mafya elemanını salacağız Diye hırli hırsız tetikçi tecavüzcu ne varsa onbinlercesi çıktı.
Herkes gardıni alsın.