bugün

liselilerle ilkokulluların saklambaç, ebelemece, yağ satarım bal satarım oynadıkları internet platformu.
topluma özellikle toplum ahlakına aşırı zararlı oluşum.
açtıkları başlıklar gündemlerle ilgili olmayıp kendi uyduruk konulardır.
Eşittir abazanlar sözlüğü.
yeni tasarımlarını sevdim ben. up/down vote, cevap yapıları ve bölümleriyle redditin yenilenmiş hali gibi olmuş. subreddit gibi alt bölümleri de geliştirirlerse çok şukuluk olur, devam böyle çocuklar.
ilk kez takip etmeye ya da üye olup yazmaya başlayınca çok orjinal, eğlenceli gelen ama bir kaç ay geçince sol framede aynı başlıkları görünce sıkıcılaşmaya başlayan sonunda bırakılan sözlük.

Not: yemişinci nesil yazarım. Artık ayda yılda bir uğruyorum. Tasarımı nihayet değişmesine rağmen ki güzelliği tartışılır, sol frame hala aynı be sözlük.
buradan daha çok ''adam'' vardır.
Ergen yatağı sözlük. Irkçılığında tavan yaptığı sözlüktür ayrıca.
dördüncü nesil yazarlığım bulunan eskiden güzel olan artık boku çıkmış sözlük.
bir zamanlar vakitin nasıl geçtiğini anlamadığım yerdir foruma ve para kazanmanın peşine düşen adminin son yaptığı forum olayı hüsranla bitmiş olan sözlüktür.
Ergenler temizlenirse tekrar dönebilecegim sözlük.
inci çöplük. Yeni tasarım berbat.
abaza ergenlerin sözlükten cikarilmasi durumunda eski guzel haline donecektir...
kalitesiz yazar ve yazılarla dolup taşmış sözlük. tabii hala kaliteliler de var lakin çok çok az.
son alçılan yazar alımları ve doluşan orantısız liseli sayısıyla internetin bok çukuru olmak yolunda emin adımlarla yürümektedir. başından beri kullandığım ve ara ara girip baktığım 1. nesil hesabımı, yeni yapılan yazar alımları ve incicaps kırması tasarım yüzünden bırakıp sözlüğü terk etmek zorunda kaldım.
http://hizliresim.com/Gv4doy
zall'ın serkan'dan olan üvey evladı.
uludağ sözlüğünde giderek buna benzemeye başladığı sözlük.
Ergenlerin sözlüğe virüs gibi bulaşmalarından sonra dayanamayıp bıraktığım sözlüktür..

Eski inci yazarlarına selam olsun.

O sözlük artık bir (bkz: ergen yuvası)
serkan inci ile iyice mantara bağlayan sözlük.kendisi capsi keşfettiğine aslında caps formatının 4chan'a ait olduğunu unutan şahıs.sözüm ona değil oluşuma iyice 15 yaş hegomanyasına dönüşen sitede format olmamasına rağmen ne yazarsan yaz anan diye cevap verenlerle dolu.ne zaman okan bayülgen'in programına saldırdılar işte ozaman zirve yaptı ve yaptığıyla kaldı.twitter adreslerinden atılan capsler çalıntı,kitaplarından capsler bir okadar komik değil.daha basit dilde yazmak gerekirse it bağlasan durmaz bir yer. * *
mıdır ekini ayrı yazamayanların takılanlara mal dediği yer.

ruhu olan tek sözlük.
kurucularındanız ilk nesil.
Pij puşt yuvası. He bir de ergen. ilköğretim çocuklarına internet yasaklanmalı.
Çöpe atılmalık, bir ara sitelere saldırı denediler. Zavallılar yaptıklarını ettikleri ile değiştirmişler. Çok üzüldüm.
an itibarıyla giriş yapılmayan sözlük.
Gereksiz topluluk .