bugün

bütün güzelliğinin yalan olduğu durumdur.. şu hayatta yanından bile geçmek istemeyeceğim(bırak takmayı) tek kadın tipidir..
abazanlık durumuna göre ayrı bir tahrik edici bile olabilir.
mümkündür, insanı hayattan soğutur.
o güzellik anında yok gider erkeğin gözünde.
yakın zamanda başıma gelmiş durumdur. kızla dans ederken ağır ter kokusu gelmiştir ve de şarkının bitmesi için nasıl dua ettim allah bilir. çok şükür iyi dalıcıyım da nefesimi tutabildim 3 dk boyunca.
uzun tırnakların arasına pisliklerin girmesi de cabasıdır. *
Güzellik kavramının %70 e yakın bir kısmının bakımlı olmakla tamamlanabileceği gerçeğinin net kanıtı olarak soğutur insanı kendisinden. Güzelliği beş para etmez, kötü koktuğunda.
90+3 te yenilen gol gibidir..çıkmaz o gol... asbaşkan şekip mostoroğlu'yla konuşulup takımda revizyona gidilir...
ter değil o, gül kokusudur.
her insanda olması doğal olan ter bezleri çalışmış kızdır. birazdan yıkanır geçer. peki ter kokuyor diye o kızın hakkında türlü şeyler düşünen kafa da yıkanınca geçer mi?
insandır doğaldır. tabiki sürekli bu şekilde dolaşıyorsa sorundur ancak nadiren de olsa olur öyle şeyler. üzülmeyin yani.
gayet doğaldır her insan gibi oda ter kokabilir şaşırılacak bir şey yok.
biyolojik bir canlı olduğu içindir. düzenli duş ve deodorant önerilir.
geçiçidir bu bir sıkıntı degildir. beyni kokuşmuşsa deodorant dahil hiçbir şey fayda etmez
(ağzı kokan kız) kadar kötü değildir.
güzel kızlar ter kokmaz, sıçıyor olamaz, yere tükürmez, hep temizdir elini yüzünü yıkamaz, sigara içmez, alkol kullanmaz, saçları ipek gibidir şampuan kullanmaz, çuval giyse yakışır hep çuvallı gezer, zaten güzeldir makyaja gerek olmaz... bu nasıl bir güzellik anlayışıdır... bu nasıl bir insandır, insan mıdır? güzel kızlar da sizin bizim gibi insan. evet bu bir gerçek! onlar da hem terleyip hem de sıçabiliyorlar!

kızlar yurdundaki blokların yanından geçerken götten sesler korosunu duysaydınız, bana inanırdınız.
inanılmaz olduğu içindir o, ikna kabiliyetini zorlayarak ter atmıştır.
doğduktan sonra tuzlanmamış kızdır.
not: çocuklar doğduktan bir süre sonra vücutları tuzlanarak yıkanır, ileriki yaşlarda bebeğin teri kokmasın diye. çok büyüklerimiz iyi bilir.
sevgilinin güzel kokusu,
değişmem ki bir şeye.
güzel kızın, insan olduğunu hatırlatır.
yeni sevişmiştir.

ben güzel bi kızın ter koktuğuna hiç şahit olmadım. he tabi benimle yaptığı spor da terletmişimdir.
Erkek arkadaşını gaz maskesi takmak zorunda bırakan güzel kızdır.
insanın moralini yükseltir.