bugün

Sen onu tüm kalbinle severken, onun seni sevmemesi, kalbinin başkasına tutuklu olması ...
Aramaya inanmayanlar gerçek aşkı bulamazmış arkdşlr.
görsel
“Sen bir k harfisin ve ben Tohatlıyım” demiş Cahit külebi.
Cidden, tek sorununuz buysa inandığınız ne varsa teşekkür edin.
imkansız aşk,tarafların fedakarlık etmekten korktukları andır bence.
Korkuları yenenler elbet kazanacaklardır.
Her şeye rağmen cüret edenler kazanacaklardır.
bugün fal bakmayı öğrendim elini tutabilmek için.
30 yaşını geçince imkansız aşk imkansız oluyor. mantıklı, imkanlı olana aşık oluyorsun, mantıksız olmaya başlayınca da küt diye tiksiniyorsun. Süper bir şey! bildiğin lüküüüs hayat, lüküüüs hayat yan ge...vs
barbara palvin...
Sen dik bir yokuşsun ve ben çok sigara içiyorum.
Yeah baby.
Biraz alinti olacak ama uzak diyarlarda evli barklı.
Kırmızı ışıkta bakışmak veyahutta çakmak isteyen kişinin menfaatkâr gülümsemesi diyebilirim :D
Imkansız aşk; yağmur yağarken sokakta diz üstü çöküp ağlamak gibi bir şeydir. Ve bu durumda bir yandan da ağlamaktir.
Hayal kurmaktan vazgeçtiğiniz an, her şeyin imkansızlığa evrildiği andır bir nevi.
imkansız ve aşk, birbirine zıt iki kelimedir,
zira aşık kişi ne hayal kurmayı bırakır ne de imkansız diye bir kelime bilir.
Aşkı imkansız hale getiren, yanlış zaman ve yanlış mekan gibi zırvalarla yahut kader gibi kavramlarla aslına bakarsanız mücadele etmekten,
belki de acı çekmekten imtina eden, zorluğa imkansız kılıfı giydiren ve aşkı kadere teslim eden insanın ta kendisidir.
Mevlana, beşeri değil manevi bir aşkla şems'e bağlı olmasına rağmen, aşkın hiç kolay olmadığını şu dizelerle ifade etmiştir;
Mum gibi erimiyorsa insan,
Yanıyorum dememeli.
Yanmaktan korkuyorsa insan,
Aşk kapısından girmemeli.
Ya kor yürekli olmalı insan,
Ya da kor barındıracak kadar yürekli.
Ey sevgili!
Bir geceliğine değiştirseydik yüreklerimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni?
görsel
En iyi tanımı nedir bilemem fakat, farklı zaman ve mekanda tahayyül edildiğinde de olasılığı çok kuvvetliyse o aşk değildir fikrimce.

Çünkü imkansız aşk gücünü olasılıksızlığından alır.
Karşılıksız aşktır ...
güncel Önemli Başlıklar