bugün

esnektir yalanı ile devam edilir. Fakat önemi yoktur. Olay kafadadir.
başıma sayısız kere gelen durum.hani olaya mutlaka bakire olmalı gözüyle bakan bi insanda değilim ama one night stand muhabbetinde bile bunu duymak üzücü.şunu açık ve net söyleyebilirimki bunu diyen kızların büyük bi çoğunluğu yalan söylüyordur.hem sevişmek isteyen hemde bu sorunu dert eden erkekde vardır,hem sevişmek isteyen hem yalan söyleyerek yamanmak isteyen kadında vardır.
-sevgili güzin abla, bana ilki olduğumu söyleyen kızdan kan gelmedi, bana bu hususta ne yapmamı önerirsiniz?
-evladım, bu sadece kanla doğruluk kazanmaz, bu iş o kadar kolay değildir, eğer sen o nun ilki olsaydın çarşafa bakmaya gerek bile duymayacaktın.
muhtemelen zari esnek olan kizdir. ya da yalan soyluyo olabilir. hemen kotuye yormamak lazim.
bunu soran ya da bunu kendine dert eden erkek sadece egosunu tatmin etmek istiyordur. günümüzde şuanda bekaretini bozmadan zaten bir cok yolla cinsel ilişki yöntemleri deneniyor. farzedelim ki kızlığı duruyor ama bir çok kişiyle bir cok şey yaşamış ve ama hala namuslu olarak geziyor bunu nasıl lnormal karşılayabiliyorsanız ilk olduğunu söyleyen kızdan kan gelmemesi de o kadar normal.
(bkz: kızlık zarının esnek olması)
(bkz: namusu bacak arasında aramak)
diktirme işleminin başarısız olması sonucunda yaşanır.
iLK CiNSEL iLiŞKiNiN %47'SiNDE KANAMA OLMAZ.ZATEN BEKLENEN KANAMA OLMAMASIDIR, OLMASI DEĞiL. AMA TABii KANAMA BEKLEYEN BiR ÖKÜZLE YATIP DA KORKUDAN NASIL KANAMAZ iNSANIN VAJiNASI iŞTE ASIL ŞAŞILACAK DURUM O.
iyi saplayamamıştır oğlan.
esnekse gelmez illa ki yalan olucak diye birşey yok ki zaten bu çok yaşanan bi olaydır.
kız foyasının meydana çıkacagını bile bile niye yalan söylesin.
dert etmeniz illa gerekiyorsa, kızın yalan atıp atmadığı konusudur.
üç santim penisle* ilişkiye girmeye çalışmanın sonucudur.
normal bir olaydır.

konu ile ilgili olarak öküzlere aşağıdaki linkler şiddetle tavsiye olunur:

1) http://www.scarleteen.com...ng_with_first_intercourse

2) http://www.sciencedirect....icle/pii/0378512280900079 *

* full texti okuyamanlar için küçük bir not: kanamama oranı % 44 olarak verilmektedir.
ilki de olsa sonuncusu da olsa evli değilken yapıyorsa orospu orospudur.
o anlamda ilki olmadığınızı göstermiştir.
Evliysek annesinin evine yollanacak kızdır.
ilki olan kızların ilikinde, yüzde ellisinden fazlasında kanama görülmemektedir beyler. titreyin ve kendinize gelin.
tıpçı bir arkadaşımın söylediğine göre bi şeyi dışardan görülebilen kızlarda kanama olmazken görülmeyenlerde kanama oluyormuş ya da tam tersiymiş falan filan.
cemaat evlerinde ablalık yapan kızdır kesinlikle. allah bilir kime vurdurmuştur.
2 kez basıma gelmıs olay, umrumda oldu mu asla.
esnek zar olabilir, küçükken düştüğünde vs. yırtılmış olabilir vb. bir çok daha ihtimal var.
bu konuyu sevgilimle de konuştuk. bana korktuğunu ve kan gelmeyebileceğini söyledi. yani öyle olma ihtimali de varmış. şimdi baktım %1'lik bi ihtimal. o da bana gelmesin abicim. hayır gelecek şimdi belki kız yalan söylemeyecek, cidden ilk olmasına rağmen kanama olmayacak, ama aklımda hep bi "ulan" olacak. doktora gidelim falan diyeceğim iş iyice boka saracak. umarız %1 lik kesimde değildir.
Kızlık zarının fazla esnek olması yada doğuştan hiç olmamasından dolayı olan hadisedir.
ilk olmama ihtimali de vardır.
hatunun ilk erkeğindeki bamyadır, senin keser sapı yırtar zarı, sen hala ilkiyim zannedersin, belki o bamya ile daha fazla zevkten uçurmuştur, hala onun gibisini arzu ediyordur felan.
Belli mi olur? O yüzden siktiret, takma kafana böyle şeyleri.
kan üzerinden siyaset yapmaktan kötü değildir.
bazi kadinlarin kizlik zarinin aşiri esnek oldugu bilimsel bilgisini bilmeyen cahil dinci yobazin haksiz yere kiza karsi tavir ve dusuncelerinin degismesine yol acacak durum.