bugün

ilkokul dördüncü yada beşinci sınıfta öpüşmüştük, adı duygu'ydu. ilk öpüştüğümüzde tükürüklerimiz birbirimize bulaşmasın deyip dudaklarımızın arasına bir giysinin kenarını koyup denemiştik. hijyen önemli tabii. * sonraki birkaçında ise giysi olmadan. komikmişiz.
(bkz: miray)
tuğba.15 yaşındaydım o da 24.
(bkz: my first sex teacher)
(bkz: true story)
7 yaşındayken bir kız arkadaşım vardı ismi (bkz: nazlı) ydı kız pamuk prensescılık oynayalım demıstı nedır ned egıldır anlatmasstı o gidip bır duvara yaslanıp beklıyordu beyaz atlı prensi o da ben oluyorum malumunuz öpüyordum yanağından uyanıyordu 10 mt ileride tekrar aynısı sıkıldım bir kaç tekrardan sonra gittim kızı bu sefer dudağından öptüm çekilmedimde geri bildiğin öpüştük sonra amk kızı ağladı gitti annesine anlattı annemde yanlarındaydı gülme sesleri geliyordu utancımdan evden kaçmıştım sokağın başında eczane vardı onun orda oturup gitmelerini beklemiştim.
(bkz: benimki cerendi)
yapmasam ölürdüm stresten.
benimki gerçekten cerendi.
Herkesinki Ceren mi lan benimki de Ceren'di. Ulan yoksa bunlar aynı ceren olmasın?
taha , sevgilim değildi ama iyi öpüşüyodu hayvan , kalın dudaklıydı afedersiniz.
(bkz: sağa ne)
bizim zamanımızda aşklar masumdu el tutmak bile büyük başarıydı.

şimdi neler yaşanıyor neler.
meşe, yok hayır yanlış yazmadım neşe değil.

ilk olarak ağaç ile denemiştim heyecanımı yatıştırmak için.

(bkz: bende böyle bir manyağım)
görsel
yasemin idi. simdi nisanlandi.

koçum önce ben düdükledim o kızı bilgin olsun deyip gidiyorum bu başlıktan.
Benim ki de cerendi lan. Ama hangi ceren?

(bkz: tenceren)
hiç Öpüşmedim.
Öpüşünce buraya yazacağım isim.
Kaarina idi. Hoş soyisimlr hitap ediliyor isim değil.
Çisem. Evet ilki kızdı. ilk sevgilim olarak onur.
yalçın.

köfte dudaklı yalçın.
Hala öpüşmeyi çok istediğim sevgilimdir. Adını söylemeyeceğim tabiki.
aylin. ilkokul birinci sınıf.
Meltem.
Neslihan.
Lise 1 de.
Kiz benden daha bilgiliydi bu konuda rezil olmustum zaten bayada utanmistim bi halti beceremedim diye sinirlenmistim.
tabi o eski halimden eser yok şimdi.
(bkz: hayata geç atılmak)
Tövbe kardeş milleti günaha sevkediyorsun. Bari saklayın yediginiz haltlari da insanlar şahit olmasinlar, rabbbim gafur ve rahimdir, umulur ki affeder...
Haydar. 5 yasindayken. Evcilik oynayacak kiz yoktu ben de haydari aldim kari olarak. Bu birden dudaklarima yapisti. Seni sikerim cocuk dedim ben de onu istiyorum diyo. Simdi 23 yasinda travesti olmustur heralde.
nedimdir.