bugün

kontrolu ele almak varken kendini agirdan satmak eylemiyle matah bisey yaptigini zanneden ergendir.

sıkıntı yok ilerde mallik ettiginin farkina varacaktir..
Ay ilk mesaji o atsin triplerini yasarken baska bir kizimiz ilk mesaji atarak beyimizi kapmistir. Ilk mesaj atilir onemli olan gun sonun da o son mesajin sana gelip gelmeyecegi. Bunun yorgunum deyip kendini disari atani var. Uyuyorum deyip deplasmana gideni var. Bilmem anlatabildim mi.
O ilk mesaj. O kadar önemli ki.
Keşke ben atabilsem denilmektedir. *
biz attık da ne oldu? sıfıra sıfır..
Sen kenarda bekle nasilsa ben istersem yazarim kizidir.
Ama baskalarina catir catir yazabilir.
Gerçekten aşık olduğunda er yada geç atacak kızdır.
Her zaman erkeğin daha güclü kızın ise daha saf olduğu bir klişe vardır. Belki artık öyle değil ama kızın ilk attığı mesajdan sonra kızı kullanır korkusuyla atmaz kız. Hoşlanmayıp hoşlaniyormuş gibi yapar korkusu. Kız dır bu abi. Uzun lafa gerek yok. Deli gibi özler ama yinede atmaz o mesajı.
Attıramazsan attırırlar gülüm.
iyi yapan kızdır. allahın kekosuna ilk mesajı atıp kıçını kaldırmanın anlamı yok.
Bende atmam yani sıkıntı değil.
fazla gurur, göte vurur.
Nazlı kızdır.
oyunu kuralına göre oynayandır. statükocudur.
Kiz evi naz evi kızı dır. Bi diger versiyonu kaçan kovalanir kizidir.
Attık da noldu.
Sana mesaj atmıyorsa mutlaka başkasına mesaj atıyordur.
henüz yazar kasa cok yazar ile tanışmayan kızdır.
mesajı atmadığı kişi sevgilisiyse, gerçekten sevmeyen kızdır.
attık zamanında. götünüz kalkıyo o zaman da.
O ilk mesajı hep ben attığım için yüzsüz müyüm acaba.
Kaylbolmaya nesli tukenmeye hak kızdır.
Oteki taraf da atmazsa iliski yalan olur.
iletişimin kesilmesi faydalı olacaktır.
basit kızdır. bakmayın siz bunların ben zor kızım ayaklarına. çok samimi, sıcakkanlı kızlar daha zor bak inanın bana tecrübe var.
ver parayı kurtul kardeşim epi topu on dakikalık zevk. mesajdı yemekti el ele tutuşana kadar beş yüz tl gider. halledin işinizi hayattaki diğer konulara önemli konulara kafa yorun.