bugün

itiraf etmeliyim ki; harley davidson botu. ne heves etmiştim.
yeşil ceket.
anneye ev, babaya tatlı, kardeşe çiğ köfte, kek, şeker, maaş sahibine araba. galiba para kalmadı. neyse arslan gibi babalarımız var arkamızda bu zor zamanlarımızda yanımızda olmayacaklarda ne zaman yanımızda olacaklar demi.
bir sürü çeşit çeşit çikolata! *
geçmişte şu eski joystickli tv.lere bağlanan atariyi alarak gerçekleştirdiğim eylem.
valide sultana alınan hediyedir.
baba dan alınan parayla değil alın tei ile kazanılan para ile olduğu için valide sultan buna daha çok sevinir.
öncelik sırası'yla ;

SSD ( Solid State Disk ) " harddisklerin gelecekte tamamen yerini alacak olan giderek yaygınlaşan mekanik olmayan ve bu nedenle mekanik harddisk'lerden çok hızlı olan depolama birimi "

Yeni bir işlemci

yeni bir anakart

Bunlardan sonra maaş bitebilir ay sonuna kadar da işe bisikletle gidilebilir. *
Genellikle kişinin zevki için alacağı nesnelerdir.
(bkz: Baileys)
ailenin hepsini toparlayarak ısmarlanacak bir yemek.
ilk maaşım yazın çalıştığım züccaciyeci dükkanından aldığım 150.000tl idi yıl 1992 tabi.tanıdığım herçocuğun bir kaç tane
g i joe oyuncağı vardı ama 200.000 liraydı 2. maaşımı bekleyip almıştım.*
Hani o ilk kazanılan para 'ulan bu benim param ben kazandım' dedilen para hmm ne aldığıma gelince; nokia 6700
sanırım 7. sınıftayım saatçide işe başladım getir götür. haftalık 40 tl. ilk haftalığım ile cumartesi günü gidip o hafta aldığım ps2 ye memory card almıştım.
biraz yüzsüzlük biraz yalamalık, biraz yavşaklık bunları zaten alırsanız, daha çok para kazanırsınız.
memur maaşıyla öğrenci okutan babamın,bakkal kasap fırın borcunu vermiştim.
(bkz: iki alıp üç ödemek)
babama kravat, anneme mutfak robotu. *
aileye yemek ısmarlama- dövme yaptırma- ayakkabı. iki günde bitmiştir.
sizi yetiştiren sizin için emek ve para harcayan anne ve babaya hediyedir.
bir kova yoğurt, 30 yumurta, çeşit çeşit reçel, bir çuval un, çeşitli bakliyatlar.
en azından ben bunu yapmıştım.
cep telefonu. şimdilerde böyle.
profesyonel fotograf makinesi. maaşımın 1,5 katı falandı.
Ablama aldığım netbooktur.
Kurban kesicem ben.
Beşiktaş forması.
dedeye söz verilmişse, doktor rakısı almaktır.