bugün

(bkz: jagermeister)

bunu bulan alman abimizin o gün için canı çok sıkkındı heralde. karısına silinirlenip ne bulduysa dalından koparıp atmış içine. 56 çeşit bitki ve baharat nedir allasen..

aralarında o gün için tahminen şöyle bir muhabbet olmuştur;

- yeter ethelind! ben dışarı çıkıyorum.
+ ne yaparsan yap hans!!

sevgili hans, elinde kovayla tarla, çimen, orman dolaşa durur.. kopardığı her dal parçasında, topraktan söktüğü her kök bitki de biraz daha rahatladığını hisseder.

"dur şunu da koparıp atayım içine. mına godum garısıı."

sonrasında topladıklarını karıştırarak ortaya bu şurubumsu içki çıkmış olmalı. o da tam olarak ilaç mı, alkol mü olduğunu bilmeden ölmüştür garibim. işin enteresan tarafı yüksek miktarlada alkol tüketebilen biri olmama rağmen, jager'i ne zaman içsem dünyam kararıyor. adam resmen nefretini kusmuş bu karışıma. hep merak etmişimdir bunu bulan adamın kafa yapısını.
(bkz: sybian) denen kadın mastürbasyon aleti.
Patates kızartması. Iyi ki gelmiş, nur içinde uyu.
31 çekmek.
ilk sıçan insanı düşünsenize korkar lan.
tütünü kurutup, yakıp, içmek.
tereyağlı ekmeğin üzerine beyaz peyniri sürmek ilk kimin aklına gelmiştir acaba? öf canım çekti bak, ekmek de kızarmış olacak ımmm...
Kadınların kıllarını alması.
Umumi tuvaletlerde küçük beşyüz büyük bir lira denmesi. Hayır hangi sivri akıllı yaptı bunu ve nasıl tespit ediliyordu acaba. Hee.
"Fazla akbili olan var mı?" sorusu. Söylemesi ayıp zekama güvenim tamdır; yıllardır şu sorunun anlamını çözemedim. Fazla akbil ney lan...
sabahın köründe kalkıp gecenin körüne kadar çalışıp patronlari daha zengin edip sömürüye uğramak. bunu sistem haline getirip bu duzene aynı modelle piyonlari , eğitim kisvesi altında seri üretimle hazırlamak.
Surada yazilan cogu soruya cevabim var ama caylagim iste.

Benim sorum ise;

Tesla 1 milyon voltun altinda o pozu nasil vermis? Makine o altindayken calistirilsa kul olur. Makine calisirken disardan girmeye calissa yine akimi uzerine alarak kul olur. Tek secenek kaliyor geri teleport. Yani eger ozel bir kiyafet yapmamissa. Iste bunu cok merak ediyorum.
Alkol alkol nasıl bulundu? Ne amaçla bulundu? Neyin kafasını yaşıyordu o an insan...
Yeşil zeytinin içine sokulan kırmızı biber.hayır böyle birşey nasıl akıl edilebilir ?
Süt içmek, bal yemek.

Süt gene neyse, ineğin yavrusu da içiyor da arının çıkardığı bir şey yemek. Ya da yumurta?

Harbiden tavuğun götünden çıkan bir şey yemek ilk kimin aklına gelmiştir acaba.
kokoreç.
halifeliği kaldırmaktır. amacı hala çözülememiş.
haydi buğdayı sapından çöpünden ayırdın, taşla da ezdin un yaptın da bunu mayalandırıp sıcak bir yerde pişireyim diye nasıl düşündün ya?
Bütün otların yapılışı.

Bazılarını pişiyoruz, bazılarını salataya koyuyoruz, bazılarının içine pirinç koyup sarıyoruz... vs vs. Ne alaka?
Yumurta bence, tavuğun popişinden çıkan şeyi yemek işk kimin aklına geldi?
Ya anlarım avlanırsın, hayvanın iyi yerlerini yersin de, bok dolu işkembeyi niye yiyorsun kardeşim? Bir de üşenmeyip temizliyorsun. Değer mi be?
Karadeliğin fotoğrafını çekmek
Şüphesiz tarım.

insan yaratılış doğası gereği tüketime programlıdır. Dışarıdan müdahale almadan asla ve kat'a üretimi düşünemez.
süt sağmak.
korunarak ilişkiye girmek.
ne yaşadı da dur deme gereği duydu merak ediyorum.