bugün

ilk yumruğu kulak bölgesine veya burnuna vurmaya çalışın denge merkezi ordadır adam bir sendeler o sırada adamı yere düşürün ve yumruklamaya devam edin baktınız adam kalmaya çalışıyor adamın kafasını asfalta vurun kesin çözüm sıkıntı olursa bana yazın hallederiz.
yalnız gitmeyin, ülkücü tanıdıklarınız varsa onları da çağırın ..
dirseklerinizi kullanın.
Gören de sanır ki sözlükte ki herkes dövüş eğitimi almış. Şunu yapın, bunu yapın yok sikine yok böğrüne çalışın. Olum kaçın, valla bak riske girmeyin.
her şeyin bir ilki olmak zorunda değil evlat.
benim tavsiyem etmeyin. konuşarak insan gibi çözmeye çalışın. ama baktınız olmuyor, her yolu denediniz, rakibin elmacık kemiğiyle burnu arasındaki bölgeye etkili bir yumruk atın.
adam memleketini söylüyorsa korkaktır. sizi korkutmak için ben buralıyım vs der. kavga edecek kişi konuşmaz, içinden size ilk nerenize hamle yapacağını düşünür
etmeyin, etmek zorunda iseniz karşınızdakinin size yaklaşmasına çok izin vermeyin, mümkünse ilk kafayı siz atın.

ama işin özü, etmeyin. gereksiz çünkü.
Şöyle bir side Kick atabilirsiniz.

Şaka şaka. Kavga yıllar sonra pişman olacağınız gereksiz bir eylemdir.

görsel
Hertürlü yolu deneyin etmemek için, bırakın korkak desinler. işin sonunda 2 taraftan birinin ya mezara ya hapse düşme ihtimali çok yüksek bunuda kimse istemez.