bugün

olma annem,olma gülüm.
mümkünse ilk görüşte olmasın biraz inceleyin .
aşk adamı maymun eder. dayanabilirsen maymunluğa karar senin.
git dağa taşa ver.
En azından zaten odundu dersin.
Olun lan kimseye aldırmayın. Benim gibi sevdiğinizin çocuğu olsa bile sevmekten bıkmayın ama çizgiyi de aşmayın. Uzaktan en iyisi.
ben sana aşık olamazsın demedim.
(bkz: aşık tantuni)
içinizden ne geliyorsa onu yapın.
imkansızsa mümkün mertebe olmamaya çalışın.
Aşk bu. Çok dikkatli olmalısın. Kolay değil. Bir kere kaptırdın mı kendini kaybedersin. Ama her zaman ilişkide üstün olmalı kadınlar. Sıkmamalı erkeği. Her iki tarafta eşit davranmalı.
Aşık olacaksınız ne olur düzgün birine aşık olun.
olmamaya çalışın gibi önerileri dikkate almayın. Zaten aşıksanız alamazsınız amk malmısınız nesiniz.
daha fazla seven taraf olmaya alışkın değilsen hoş sonuçlar doğurmuyor. ama aşık olmadan da olmuyor işte.
Ağzına sıçar bırakır.
olma ama hobi olarak yine ol.
yersiz tavsiyelerdir. ne demisler, bir musibet bin nasihattan iyidir. önce sütten agziniz yansin, yogurda sonra kendiniz üflersiniz.
daha olmadan aşık olacağını anlamayacağı için, yaşasın gitsin.
aman ölümlü dünya.
hem zaten tavsiye verip, çenemizi yoracağız da o da uyacak mı?
yavaş yavaş olun. dokanır.
eğer erkekseniz odun falan yararken eldiven takın, kürekle işin varsa yine eldiven takın, nasır olmasın, su toplamasın. aşık oldum diye ellerinizi ihmal etmeyin. giden gidiyor, eninde sonunda o ele muhtaç kalacaksınız. uzuvlarınızla iyi geçinin.
sözlüğümüzden uzak bir yerde aşık olmalarıdır. aşık olup saçma sapan entrylerle kalitemizi düşürecekseniz bir an önce gidin sözlüğümüzden.
yüzüne ilk gülene aşık olma..
Beni görmeyin.

Çünkim görürseniz aşık olursunuz...
tavsiye işi değildir. Allah ne verdirse yardırıp doğaçlama çalışılır.
olmayın !

ayrıldıktan sonra sosyal medyanın anasını sikiyosunuz afedersiniz.
ilk kez aşık olacaklara tavsiyeler : aşık filan olmayın !
hayatının en mutlu günlerini yaşayacaksın ilk zamanlar canım cicim ayları denir onlara o zamanlarda aşk ne kadar güzelmiş nasıl harikaymış dersin bağlanırsın sonra bir şey yapar ya da sana tek bir cümle kurar. kalbinin resmen acıdığını hissedersin. ama yapacak hiç bir şeyin yoktur aşık olmuşsundur çünkü. acı dolu günlere merhaba demek zorunda kalır böyle yaşamaya başlarsın.
güncel Önemli Başlıklar