bugün

kevaşedir. her namuslu müslüman gibi anala teşvik edilmelidir.
toplumdan topluma değerlendirmesi farklı olan kızcağızdır. aslında genelde erkeklerde görülen bağlanmak istememe sorunuyla karşı karşıya olabilir. new york'taki paris'teki yapınca problem değil. istanbul'da izmir'de biraz dedikoduyla geçiştirilebilir ama hele bir islam ülkesinde yapsın anasını bellerler kızın. ayrıca kime ne ulan bir türlü alışamadınız bireysel özgürlüklere. vücut benim değil mi arkadaşım ister keser atarım ister spa'dan solaryum'dan çıkmam gün boyu, ister istediğimle de yatarım nedir yani?
kız olma ihtimali düşük olabilir. gerçi çok da var bu çeşit kız. belli olmaz.
ikinci kez buluştuğunda napacağı merak edilen kız.*
toplumumuz bir kız kadın lafı duymasın.. nasıl da hemen kız suçlanır.. bunca yazarın içinde çıkıp ben erkeğim ama erkeğin de suçlu ya da hatalı herneyse olduğuna inanıyorum demesi bu kadar mı zor ?!
hep kızlarımız kadınlarımız suçlanıyor.. peki ya söyler misiniz ilk defa buluştuğu erkekle yatan kız suçlu da ilk defa buluştuğu kızı yatağa atan erkek mi suçsuzdur.. madem bu kadar bilinçlisiniz, madem lafa gelince güzel salata yapıyorsunuz o zaman önünüzdeki alete sahip çıkıcaksınız.. madem bu kadın ya da kız hatalı yanlış bir yolda sen ne diye ortak oluyorsun be zeki evladım ?! önce herkes külahı çıkarıp önüne koysun ve bir defa oturup düşünsün..
aynı erkekle ikinci randevusu olmayacağını düşünenlere de şunu söylemek isterim ki, merak etmeyin efendim mutlaka aynı erkekle ikinci ve üçüncü ve bilmem kaçıncı görüşmesi de olur randevusu da olur.. bu erkek ilk günden kızı yatağa atacak kadar şerefsiz bir erkekse (ki erkek demeye bin şahit lazım ama neyse) kullanmaya devam edecek kadar da ahlaksızdır..
(bkz: seksi fotografları için tıklayınız)
ikinci randevusu olmayacak olan kızdır. **
netten tanışmıştır, kaynaşmıştır, webcamda soyunmuştur, telefonla görüşmüştür. hal böyle iken yatak samimiyeti kaçınılmazdır.

(bkz: kimmiş lan o)
çoğu hatunun yapmak isteyipte yapamadığını yapandır.bu yüzden hatunlar arası kıskançlıktan fahişe,kaltak vb...lakaplara layık bulunandır.
genelde yabancı filmlerde olan kız pardon kadın tipidir.
yengec burcu erkegine denk gelmisse sansli olarak adlandirilabilek kizdir.zira;
(bkz: #5602958)
dinci ailenin kızıdır. aile kızı kızına sormadan verir, kız ilk defa gördüğü amcası yaşındaki adamla yatar...
türk kızı olmayan kızdır, malum türk kızı gösterir fakat elletmez.
gayet siradan bir turk kadinidir.
(bkz: koy gotune gitsin)
muhasebesini kendi içinde tutması gereken kızdır. Sen o ilk defa buluştuğu erkek olmaya çalış. Gerisine karışma.
*
burger king de ilk defa gördüğü menüyü yiyen kız ile aynı eleştirilebilitede olan kızdır.
belki ilk görüşte aşık olan kızdır. belki hayatının aşkını bulmuştur.
öhö öhö ''mmm i call the slut'' * *
(bkz: how i met your mother)
(bkz: şişme kız)
(bkz: wanted) mış *
erkekten aldığı elektriğin yetmeyip, başka şeylerde almak isteyen kızdır!
heycandan geceyi uykusuz geçirmiş kızdır.
en baştan uğraştırmayan kız tipi.diğer buluşmalar da daha rahat takılırsınız.
virgülün nerde olabileceğine bağlı olarak yeni anlamlar kazanan kızdır. ilk defa, buluştuğu erkekle yatan kız olursa şayet herkesin bir ilki vardır ve buluşmadan yatma gibi bir opsiyon söz konusu değildir. ayrıca yatar ya da yatmaz bu kimseyi de ırgalamaz. diğer opsiyona gelince yurdum erkeğinin ilk etapta anladığı ilk defa buluştuğu erkekle, yatan kızdır. ama aşık olabilir bu hanım kızımız ve sırf bu yüzden incelikler yüzünden daha çok kırılacaktır.

erkekler "ilk buluştukları kız" ile yatınca "vay koçum, nası çaktım ama ehehhehe" olup, delikanlılıkta bir "level" daha atlarken, hanım kızımız direkt "orospu işte, içten yanmalı, motor değil mi" damgası yiyecektir.

yani ilk kez buluşmada yatan insanların aşık olma ihtimali yoktur kesinlikle...
aşk diye bir şey yoktur. en azından bizim toplumun abazan beyinlileri anlayamaz onu...
nedense hiç bize denk gelmeyen kızdır. hep başkaları anlatır ve biz dinleriz.