bugün

Ocağına incir ağacı dikecek olan kızdır.
baba evinde gün görmemiş bir kızdır. fırsatını bulunca işin bokunu çıkartır. uzak durun bunlardan.
Ne istedigini bilen kararli kisidir.lukse onem veriyordur.bizim erkekleri sarmayan tip.
Hesabı ortak ödeyecek veya Alman usulü bir durum varsa gayet normaldir.
Nezaketen, davet üzerine ve hesabı karşı taraf ödeyecek ise kim olursa olsun böyle davranamaz.
çünkü et seviyorum.
hesabıda öderim no problem.
irkek kişiside et yesin.
yiyecekten ve giyecekten kısılmaz.
ho ho.
o değil de divan sushi'ye gidelim diyen olmuştu la. ilk buluşmada.
kaçılası kızdır. kız dediğin en ucuz yemeği seçer. mümkünse ben aç değilim sen ye ben izlerim der. o zaman ilk buluşmadan erkeğin güvenini kazanır.
Cafe de paris soslu olan en pahalı oluyor genellikle.

Ben a'dan z'ye sıralatıp hemen c'ye bakarım.

Kafe dö paği diyeceksiniz kızlar, şanınız yürüsün.
sert bir dille uyarılması gereken kızdır.
hakkı olan kızdır. madem paranız yok ne diye sevişmeye çalışıyorsunuz da başkalarının hakkını gasp ediyorsunuz? yemek parasını düşünüyor ama meme elleyecek beyefendi, yok öyle.
yiyemeyeceğin y*rağın altına yatmayacaksın o zaman.
ilk buluşmada kızı yemeğe götüren erkeğin düşünmesi gerekendir.

(bkz: kafe neyine yetmedi)
bu ihtimali düşünmeyen, kızı iyi tanımayan kişinin o saatten sonra takılmaması (düşünmemesi) gereken şeydir ne yazık ki.
ilerleyen zamanlar için insanın başına neler geleceğinin kısa bir fragmanıdır aslinda.
Son zamanlarda butür şikayetler sıkça gelmeye başladı,devlet olarak bu işe el atıp mağdurların mağduriyetini gidereceğiz..halkımız kalbini ferah tutsun.
erkeğin hesabı ödeyeceğini düşünen varoş bir kız süzmesidir. Bana kalırsa hesap gelince erkek: 'Benimkini buradan alın diyerek kartı garsona uzatmalıdır.'
son buluşması olacak kızdır. parasında değilim ama ilk buluşmada bunu düşünemiyorsa benim için zaten bitmiştir.
En iyisi eden kızdır kıymeti bilinir.

Karşıdakinin cebini düşün düşün nereye kadar?
akşam kahve içmeye, film izlemeye ya da doğrudan sevişmeye eve gelmiyorsa bunun adı belli:

(bkz: ölü yatırım)
paranız olup olmadığını geçim durumunuzu öğrenmeye çalışıyor olabilir.
(bkz: ilk ve son buluşma)
son buluşmanız olsun. para için birlikte olacak insandan hayır gelmez.
Erkek olsam sinir olurum yalan yok.
otisabi' nin bir macerasında sayesinde kahramanımızın salata ısmarlamak zorunda kaldığı kişidir.