bugün

O paraya Jenna Jameson'ı sikerdin. Geçmiş olsun.
Mide fesadı gecirmekten arayamiyordur. Pozitif düşün.
Eder abi. Nusr-et'e gitse eder. Nişantaşı, bebek, Arnavutköy, Etiler de kallavi bir yere gitse yine öder. Karni doyar mı bilemem? içine oturur o ayrı.
Üzerine bir bardak soğuk su içilir.
Geçmiş olsun.
Böyle bişey arkadasiminda başına gelmişti. Anlattığında kahkahalarla gülmüştüm.
Metrobüs de ayakta kaldığı için arayayamış kızdır.
974 lira hesap ödenecek yere götürdüğünüz kızın Alman usulü ödeme teklif etmesini mi bekliyordunuz yani?
Komiksiniz.
Amk bu devirde bi kız için 974 lira hesap ödeyen adam giden paraya üzülmez heralde. Belli ki parası çok başka kız bulur.
Üzücü bir durumdur. Birbirlerini bulmuşlar aslında, keşke arasaymış. iki kişi gönül rahatlığıyla 974 liralık sofraya oturuyorsa birbirlerini bırakmasınlar. Ömür boyu el ele verip önce dünyayı sonra da birbirlerini yesinler.
Yani ne desem bilemedim yahu ne yediniz de o kadar hesap odediniz kı sen hiç anlamadın mi ilk buluşmada 974 tl gibi bir hesap ödeten birinden hayır gelmeyecegini. Ümit etmen bile hata. Yazık olmuş giden paraya ve umitlenmene. Zaten böyle yapmayacak insan onca masrafı da çıkarmaz bn kocama o kadar masraf çıkamadım yahu. Geçmiş olsun ama yapma böyle şeyler bir daha. insanları tanı.
bu iq ile bu zamana kadar yaşamaması gereken kekoları üzmüş hanım kızımızdır.
Sevdin mi böyle Seveceksin diyen kızmış. Ama bayağı bi kızmış belli.
eskort aramaz, sen arıycan bi daha aq.
970 neyse hadi koymaz da 974 nedir yahu. Vay vay vay iyi para.
görsel
o kadar hesabı ödetecek kız daha anasından doğmadı .

çünkü fizik kanunları ve eşyanın tabiatı arkamda .
Yani günümüz şartlarında bir emeklinin maaşından fazla hesap ödetmiştir kızdır kendisi. Helal olsun bacım..
Şüphesiz kendi salaklığındandır.
her zaman söylerim küsuratlardan kaçın. 1000 olsaydı o iş tamamdı.