bugün

evet başlığı görür görmez koca bir liste ile karşılaşmayı bekliyorsunuz. ama müsadenizle,
sıcak sıcak bir yalanı göz önüne serip bu yazıyı sonlandırayım.

tayyip 12.02.2008 tarihli meclisteki grup konuşmasında, 09.02.2008'deki ankara mitinginde tuncay özkan'ın bir yaşlı kadının başındaki örtüyü açtığını iddia etti. tuncay özkan'ı başörtüsü düşmanı olarak gösterdi. mitingin ilgili görüntüleri izlenince tuncay özkan'ın değil, yaşlı kadının kendisinin kendi başörtüsünü açtığı görülüyor. tuncay özkan bu iftira karşısında tayyipten hukuk önünde hesap soracağını kanaltürk'te dile getirdi.
tayyip erdoğan'ın miletn gözünün içine baka baka söylediği yalanlardır.

örneğin, "dokunulmazlıkları kaldıracağız" der, iktidar olur, 8 yıl geçer kaldırmaz..

(bkz: kaldıramamak)
91'de Başkanlık sistemi "emparyalist güçlerin dayatması" dedi şimdi geçmek istiyor.
bu anayasa değişikliği ile dokunulmazlıklar kaldırılıyor ya.
cuntacıların ve yardakçılarının dokunulmazlığı. bunun ilelebet süreciğini sananlar şimdi birşeyleri anlamaya başladılar galiba.
türkiye ekonomisi 8 yılda 3 kat büyüdü .
söylediği 10 laftan 9unun yalan olup birinin şüpheli olması.
kriz teğet geçti bizi hamdolsun..
bizde parti içi demokrasi olur deyip, anayasa paketlerinin oylanmasında isim isim muhasebe tutmak. pakete hayır diyen akepelileri fişlemek.
başörtüsü vaadi
*
(bkz: biz bu vatanı karşılıksız sevdik)*
(bkz: alayi yalan)
hangi birinden başlansa diyebileceğimiz söylemlerdir.
beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda?
niye zor olsun yalanları bulmak. alın bütün konuşmalarını inceleyin. doğruları çıkartıp tek video haline getirin. tamam.. yalnız en az bir kaç terabyte hafızaya sahip bir harddiske sahip olmak gerekir. *
http://tinyurl.com/372ucbf

" yahudisi, ermenisi gelsin başımın üstünde yeri var ".*
öyle yalanlardır ki sayfa sayfa sokarsın adamın gözüne, bana mısın demez. düşünür belki " bu adam beni sikiyor hala savunuyorum " diye, ama nafile. peygamber yalanıdır bu, sikse gene taparsın.işte arkana aldığın sefalet dolu dini doğmalar, korku dayatması ile böyle gözü dönmüş, berbat, yaratılışçı, bilgisiz adamları sürer piyasaya.koyun gibi güder güder sikersin, bana mısın demez. * *

(#8002869)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
rte'nin tek doğrusu olan "allah birdir" dışındaki her sözü.
tek istediğim diyipte yapmadığı dokunuluzmalığı kaldırmasıdır. o zaman bakıyım noluyo.
"ırak savaşına girmek lehimizedir."

allah'tan meclis karşı çıktı.
(bkz: yalanın batsın yalancısın)
kapına köleyim diyenleri dahi aldatıyor. ne biçim de aldandılar bu yalanlara. yazık oldu...
(#7998658)
saymakla bitmeyecek olanlardır.
en günceli için referandum öncesi "refeanduma evet derseniz kenan evren'i yargılayacağız" demesi. gerizekalı insanlarda buna inanıp evet dediler. sonuç noldu peki? kenan evren'in emekli maaşına 900 tl zam yapıldı. yargılama filan hak getire ne yargılaması. ey halkım biraz kafanız çalışsa keşke.
(bkz: yalan söylemek caiz midir paşam)
elhamdülillah müslümanım.