bugün

çok pis adi küpek şerefsiz pisliklerdir..
Kardeşimin burcu.

Karı gibi özellikleri var en başta trip özelliği geliyor.

Bilmem bu bir genellememidir.
Tek başlarına Birden fazladırlar. Gece başka, gündüz başka, yazın başka, kışın başka. Bütün erkek tiplerini kendi bünyelerinde barındırırlar. kendilerini talebe göre mevsimlik kiraya verip harçlıklarını çıkarabilirler. Kıro sevene Kıro, Meriç sevene Meriç, taşfırın sevene taşfırın, kılıbık sevene kılıbık hesabı.
Tam bir haftadır kötülenmeyen burcun erkeğidir başımıza taş yağacak.
benimdir. yakışıklı ve seksilerdir, kendimim diye demiyorum 10 numara da sevişirler.
zeki, çevik, yakışıklı ve entrylerimden görebileceğiniz üzere ahlaklı erkektir. yani ben.
kendi burcum diye demiyorum on numara erkeklerdir.
4 yıl sonra da 6 yıl sonra da aldatan örnekleri mevcut benim bildiğim. süre ne olursa olsun sonuç değişmiyor.
anı yaşayan aklı bir karış havada erkektir. evlenilmez ama sevişilir.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
o ben oluyorum hakkımda çıkan iddialara kaba etim vasıtasıyla gülüyorum.
sahsimdir ama kimseye pezevenklik yapmadim kimseyi de pezevenklerin elinden kurtarmadim. öyle sakin bira icmeli bir Hayat iste.
Kova burcu kız isterler. Bir de sarışın olacak tabi. He bir de 1.70 üstü olursa dadundan yenmez. Evet
Benimdir, soruları alabilirim.

Ayrıca gayet efendi, kendi halinde insanlarız. insanız en nihayetinde neden dışlıyorsunuz bizleri?
Fenerbahçe gibidir kimseler sevmez ve kimse çekemez.
Hayatımda bir tane tanıdım o da her konuda ciddi anlamda bilgi sahibi ama alabildiğine gevezeydi. Genellemeye hâiz değildir bu sebeple.
Yükseleni önemli.
ne zaman bir kız sorsa söyledikten sonra ''ayy onlar çok çapkın ve dengesiz oluyor'' dedikleri burç.
tamam da ben bunu inkar etmedim ki amk kezbanı, kendi kendine ne diye yükseldin?
Benim bu erkek.

Evet dengesizim amk.

Evet tek kızla yetinemiyorum.
Yükseleni ikizler olan ikizler burcu erkeğinden daha kötü değildir.
(bkz: Beterin beteri)
oldukça dengesizdirler. anlamaya çalışmayın zaten anlayamazsınız.
gaydırıguppak cemil ' dir.
Tanıdığım ne kadar ikizler erkeği varsa hem çok dengesiz hem de çok çapkın olma eğilimindeydi. Bir gözü size bir gözü başkasına bakabilir.

Edit: bu kadar alınmanıza gerek yoktu beyler.
Benimki bu. Güzel bencedir.
takıntı, mükemmeliyetçilik ve aşırı duygusallık ikizler erkeğinin baş belasıdır. Benim gibi burcu ikizler yükseleni başak olan erkekler için dünya çok daha zor sayın sözlük.
Burc ozelliklerini okuyunca beni en cok ceken burc ve cinsi. Dengesiz seviyorum, net.
güncel Önemli Başlıklar