bugün

Acilen kalkması gereken leş uygulama.
Bir zahmet kaldırılsın artık.

Edit: tamam kaldırılmasın amk. Benım okudugum bölümün 2. Öğretımı zaten yoktu. Ama sonra aglamayın mezun çok, iş yok diye.
Üniversitelerde örgün eğitimin saat 17.00’dan sonra yapılanı.

Birinci öğretime göre avantajları var. Misal uyumak, hep uyuyabilmek.
Çalışıp okuyanlar için güzel bir seçenek olabilir. Puanları 1. Öğretimlere göre daha az oluyor diye hatırlıyorum.
bölümün puanlarının düşük olduğu sistem fakak şehir dışında okuyanlar için gündüz iş akşam eğitim olanağı. başarılı taktik. ha birde harç olayı var.
parasını verip yattığım okul değilki benim.
Sabahın köründe derse gitmek istemeyenler için en iyi tercih.
Parasını verip yatıyorsunuz.
Diplomada da ikinci öğretim yazmıyor. Sabahçı, öğlenci gibi aynı.
kapatılmasını savunduğum öğretim şekli. Üniversite puanlarının normal hale gelmesi için eğitim fakültelerinde olduğu gibi diğer fakültelerde de acilen kapatılmalı. 240 bin sıralama ile mühendis olunurmu yahu?
9-10 arası zaten yemek lazım diye düşünüyorum uyurken de olsa uzun bir süre mide boş kötü oluyor bence.

içinde bulunduğum öğrenim sistemsisisisi.
(bkz: devlet paralı yatısız)
hocaları aç bırakan öğretimdir.

o kadar harç veriyorsunuz bir de iskender ısmarlasanız ölür müsünüz?
Uykuyu parayla satın almak.
4 yıl normal öğretim okuduktan sonra alışma sürecindeyim. Garipsedim.
Hayatımın üniversitede geçen en güzel geçen 4 yılı ikinci öğretim öğrenim şekliydi.
Keşke iş hayatında da ikinci öğretim olsa.
Uyku konusu icinde ciddi ciddi sevinmistim, gec uyuyan biri olmamdan oturu.

Ama sonralari sosyal hayatinizin icine sictiginizin farkina variyorsunuz... sonra mi?

'Kanka ben yarin orgunlerle giricem derse yaa'
Yok öyle birşey sadece ismen var alayı birinci öğretime doluşuyor.
gayet güzel bir öğretim şekli. akşam akşam tam kafa. evet.
beğenildiği takdirde 3, 4, 5. öğretim şeklinde serileride çıkacaktır, saygılarımla.
Seneye özel olarak işten sonra rahat olcağını düşündüğüm bir alan. Bölüm hakkında ve parası hakkında bir yardım almam gerekir.
acil olarak kapatılması gereken bölümlerdir.

ülkemizde ki çoğu üniversite gibi niteliksiz diploma verirler. çıkmış sorular ezberlenerek üniversite mezunu oluyoruz.
okuduğumdur.

çalıştığımdan dolayı hep böyle olmak zorundadır.
Benim gözler gidik bi şekilde okulda yürürken onların dipdiri capcanlı ortalıkta tak tak gezinmesi.Bari ses etmeyin be insafsızlar
Dünyanın en büyük rahatlığıdır.
Sansli piclerdir.
Uykusuzluk derdi yok gece sabaha kadar otursan sonra uyusan kalksan yine de okula uykunu alip gitmis oluyorsun.
Şuanda geçmeye çalıştığım öğretim şeklidir. Her gün kazanayım diye kendimi yırttığım ve aşırı rahat öğretim şekli ki ben bir dilci olarak başka normal bölümlerdeki ikinci öğretimlerden çok çok daha rahat olacağına inandığım, ösym'nin bize büyük kıyağıdır dediğim şeydir.