bugün

Odam yeterince büyük olsa benim de tadabileceğim keyiftir.

ulan yalnızız bari rahat rahat yayılalım.
görsel

Yan yatmak budur.
Kişi tek başına kalmak istiyorsa keyiflidir. Şayet bu durum istenmeyen bir sonuç olarak karşımıza çıkıyors, bu durumda verdiği keyif tartışılır.
yatağın yüzde ellisini kullanmaya devam edip tek kişilik yatak keyfini anlatıp durmaktır. yalnızlığın züğürt tesellisidir.
arada bi güzeldir. çift kişilik yatakta tek başına uzun süreler yatmak adamı depresyona sokar.
Yalnizsin iste amk, sokayim keyfine.
daha önce o yatakta iki kişiysen keyifli falan olmaz. yalnız hissedersin.
Üstteki ikilinin aynı yatakta yatmasi kadar olmasa gerek.

On Numara keyif yalnız 4 ay aralıksız evimde bana ait yatak. Tabi yurtta olunca tek kişilik kasıyor ama olsun.
daha önce o yatakta iki kişiysen keyifli falan olmaz. yalnız hissedersin.
Tek kişilik yatakta karşı cinsle yatmak kadar keyifli olmasa gerek.
keyif falan değil yalnızlıktır.

üzüldüm lan.
asla tatmadigim bir keyiftir kendimi bildim bileli tek kisilik yatakta yatiyorum ulan yanlizlik genlerime isledi.
başta güzel gelir. oh be dersin ne güzel ne rahat. sonra koca yatakta yalnız yattığın aklına gelir. ne rahat kalır ne huzur.
tek kişilik yatakta yatıyorum ama iki kişilik gibi geliyor değişik.
Benimde yaptığım keyiftir. Yayıla yayıla oh.
Efsanedir. Yaklaşık 1 senedir yapıyorum. Boyle yan yatıyorum amk.
Öyle bir keyif yoktur. Yanında illa ki sevdiğin biri olsun istersin. Bu kişi annen olur, küçük yumuk yeğenin olur, sevdiğin adam olur, illa biri olsun istersin yani.
tek yatıp da mutlu olmak çok saçma.
Tek kişilik yatakta iki kişi yatma keyfini tadamayanlarin bileceğidir. Yine çok yalnızsınız.
Çoğ güzeldir.
kıbleye ayak uzatmadan yatmanın daha kolay olması durumu da bir keyiftir.

(bkz: zevkler ve renkler)
Azdığı zaman keyfin kaçacağı balondur.
keyfi anlatılmaz yaşanır modunda hele de gökyüzünü seyir edebiliyorsanız tadından yenmez döne döne uyursunuz .
Sefadır. Döne döne, enleme, boylama, çaprazlama yatış özgürlüğü demektir.
enfestir, yazin yattigin taraf isininca soguk tarafa gecme keyfi.
Anlayamazsınız.