bugün

tahmin edildiği gibi ortadoğulu bir arap'tır kendisi. terbiye etmek için yapıyormuş.

içiniz kaldırıyorsa izleyin: http://www.59saniye.com/g...ecmis-en-acimasiz-falaka/
O adamı iyi bir terbiye etmek lazımdır.
1 ay dinlene dinlene dövülmesi gereken babadır...
bizde ki arab severleri kızdıracak olaydır. evet arablar iyi insanlar değil. en saçma uygulamalara tanık olunacak ilkel kabileler topluluğudur. ancak bunu demek ırkçılık olmamalı çünkü tarihsel gerçekler ve habersel kayıtlar var. haberlerde de çokça farklı uygulamalarla gündeme geliyor.
baba değil barbar.

doğar doğmaz basıyorlar sopayı. e ortadoğuluysan vardır bir ibnelik..
baba mı?ne babası yaw!!!
ilkellerden beklenendir.. afrika kadar olamadılar..
katılarak ağlamaya başlayınca vurmayı bırakıyor orospu çocuğu, en derinliklerinde az bir miktar kalan vicdanı baskın geliyor.

görüntüye alan karısı ya da kuması her ne sikimse o canlının da ayrıca amına koyayım !
geç kalmış babadır. ceninken gününü gösterecektin ki akıllı olsun velet. artık göm bence, falaka falan kâr etmez.
dünyanın artık iyiden iyiye bokunun çıktığını göstermiştir. insanoğlu, bu evrenin görüp görebileceği en iğrenç yaratıktır kesinlikle.
http://youtu.be/wctb8fFRTbA
insanlik olarak sıyırdık.
Işid in çıktığı kavimden ırktan ne beklenir ki?
nasılsa ömrü boyunca çok falakaya yatacak diyerek çocuğunu zor günlere hazırlayan hayırlı babadır kendisi. kutluyoruz ailecek.

ayrıca bunların türkiye'de konuşlanmış tipleri de vardır. (bkz: ak baba)
net orospu çocuğudur.
Bu adam bi an once sikilip rahatlatilmalidir.
Tüm icat edilmiş küfürlerin sahibi ve tüm şiddet, işkence uygulamalarının doğru adresi olan sözde babadır!
Orul orul orospu çocuğu bu amına koyduğumun domuzları!
öyle böyle değil çok büyük orospu çocuğudur. nasıl kıydın lan şerefsiz!
Araplar arasindan geldi Hz. Muhammed sav. Ancak onun donemi haricinde Araplar her zaman gericilige, cahillige meyilli insan toplulugudur. bana kalirsa dunyanin en igrenc irklarindan biridir.
haramdır allah bildiği gibi yapsin.
Allah belasını versin babasıdır. Pardon baba dedim.
Nasıl aşağılık bir şey ise artık hayvan bile diyemiyorum çocuğuna işkence ediyor, hayvanlar bile yavrusuna merhamet gösterirken bunu yapan şeyin nasıl sapkın bir düşüncesi var.