bugün

Su içer gibi yalan söyleyen, iftira atmayı adet haline getirmiş malum zihniyetin utanmadan sıkılmadan yaptığıdır.

Bir de çıkıp demiyorlar mı, siz hiç hükümeti eleştirmiyorsunuz diye. Olm sizin yalan ve iftiralariniza cevap vermekten eleştirmeye vakit mi kalıyor, surekli hayvan gibi saldirdiginiz icin savunma halinden çıkamiyoruz ki eleştirelim.

Ayrıca hükümetin yaptığı iyi seylere sanki iyi diyorlarmis gibi bir de cemkiriyorlar. Kac kere kk yi elestirdin? Bakiyorum yine coh objektifsin kardeş.
ben cidden sıkıldım artık sürekli siyasi polemik içeren başlıklardan ve 15 yıldır gözünün önünde yaşanan olaylara ragmen hiçbir özeleştiri yapmadan körü körüne iktidarı savunan kesimden.
bu nedir arkadaş ya biriniz de çıkın diyin ki evet abi ben akp'liyim ama bu kadarı da fazla,söylemlerle yapılanlar birrbirini tutsun artık.
her seçimde terör bitecek diye oy istiyorlar her seçimden sonra oyu alıp terörü bitiremeyince muhalefete suç atıyorlar.
5 yaşındaki çocuk bile anladı ama bir kesim var ki sürekli karşı düşücedeki insanları yaftalayarak gündem olusuturuyor.
yazık günah amk komşumla akrabamla dostumla düşman oldum bu kafalar yüzünden
amk siyasetn artık yeter.
eskiden yolumuz köprümüz yoktu ama en azından din dil ırk mezhep cinsiyet cinsel tercih ayırmadan herkes birbiriyle selamlaşırdı,şimdi insanlar gözgöze gelmeye korkuyor.
allah bu ülkeyi bu duruma getirenlerin belasını versin.
bazı malların askerin kafasını hükümet kesti sanacak kadar bel üstü düşünememesindendir.

bunu bizzat çomar olarak adlandırdığımız insan müsveddeleri yaptı.

görsel
imf nin türkiye den 5 milyar dolar borç istediğini iddia edip bunu haber yapan, üstüne üstlük buna inanıp sağda solda caka satan akp lileri düşündüğümüzde bence solda sıfır kalan durumdur.
izlenimlerim sonucunda vardığım kanı; bir uludağ sözlük ritüelidir.

yazar arkadaşlar, bu tür başlıklar altında olayın gerçeklik payı olup olmadığını araştırmadan, haberi paylaşan sitenin veya kaynağın kimlere hizmet ettiğinin farkına varmadan alıyor eline klavyeyi giydiriyor.

tabi bazı ilgi orospuları da bu durumun farkına varmış olmalı ki, bu tür içi boş asılsız, ellerine düşse ilk fırsatta gırtlağını sıkacak kişilerce hazırlanmış haberleri heyecanla sözlükte paylaşıp artı oy kasıyor.

bu ilgi orospularının kendini tatmin etme yöntemi de bu sanırım. olum çok mu zor biraz detaylı düşünüp, tarafsız yorum yapmak.

hayır, sanki haber yüzde yüz doğruymuş gibi veriyorlar eleştirinin dibine. "acaba doğruluk payı ne kadar" diye düşünmeden.

örneğin şu başlık; türkiye nin almanya dan ekonomik yardım istemesi lan bu haberi veren sikko bir internet sitesi, onu geçtim kendileri bile "bir iddia" diyerek yayınlamışlar.

yani siz nereden aldığınız bilgilerle bu haberi doğruladınız da hükümet aleyhine verip veriştiriyorsunuz?

özetle; hiç bu haberlerin doğruluk payı olup olmadığını düşünmüyorsunuz. yeter ki hükümete giydirsin, değil mi?

neyse siz, körlerle sağırlar birbirini ağırlar hesabı yalayın birbirinizin taşaklarını, sonra da aldığınız artı oylara bakıp 31 çekersiniz.

kodumun trolleri!