Noldu lan bunlara? Gören oldu mu? Fred kucağa aldı amk puhahahahahaha. Bi de dayı dedikleri kebapçıdan hallice tipli demirbayları vardı. Noldu olum nerde bunlar? 10 kişi evinizde koyduk mu? isabetli şutunuz yok. Balonu patlattık mı? icardi nerdesin lan gel kulak hareketi yap, uyuyor hareketi yap paylaş hadi? Nerde olum aşkın olayım? Zuhahahahahaha.
ulan ne takıldılar isabetli şut mevzusuna bu aveller ya... lan siz 2 sene içerde dışarda çekemediniz biz bu kadar tantanasınız yapmadık...isabetli şutunuz yok dediğiniz maçta da kendi attığınız tek isabetli şut bala g.te attığınız kornerden golün şutu. tripler man city gerçekler qpr aq. hala da hava yapıolar.
güzel kardeşim ben gs lıyım.
öncelikle 10 yıl önceki burak yılmaz lı gs bu kadroya rahat 7 tane atar yemeden.gs ın kadrosu bok gibi.bunu bu gün değil 1 yıldır söylüyorum.fenerde kendini bi bok sanmasın o kadar süper takımsanız bu futbolu her hafta oynardınız.belliki fiziksel yükleme yapılmış ve haftalarca dinlemiş oyuncular.hatta o yüzden çok sahat verdiniz son 1 ayda bence...yani hafaya istanbul değilde konya olsa en az 3 yerdini o yorgunlukla aq..gs herzxamanki gibiydi..bok gibiyidi ama güç aşırması yapmamıştı sizin gibi.
ne diyodum..
gs kadrosu bok gibi..
sevinmedimmi sevindim.sonuçta hala şampiyon sayılırız.giden bişi yok. bu bir.
ikincisi ise
aq ergen gs uçuyo kaçıyo diye yerden timura tapan kuşbeyinliler gerçektleri nihayet acı yoldan olsada fark etti.buna çok seviniyom.adam azına etti takımın..teteler,zahalar ,ziyehler,dombilliler...lan sançez hariç hepsi çöp lan....2012 gs bu takı yener demiyom..tecavüz eder..bu lafıda 1 yıldrı söylüyom..okan burun suçu yok..başkası olsa 15 puan gerideydik..yüzde 80 yimur bücürüne yüzde 20 kuş beyinli cincon taraftarına yazar bu yenilgi...
fener taş gibi trasaferler yaptı..satıp para getirebileceği ve faydalanabileceği...aq larım gerizekalılarıda topalları futbolu bırakaln adamları topladılar takıma...banamı sordunuz 10 tane atsalardı keşkede kodumun özbekidende kurtulsaydık keşke...
şikecilerde fazlsa sevinmesin dün akşamki futbolu önümüzdeki 3 sene boyunca 30 dk ble oynayamayacaksınız.şl de bile oynayamazssınız..fiziksel yükleme yapmışınız bi kaç ay sırf bu maça.çok belli bu...
yani şöle diyim haftaya çorumsporla maç yapsanız 2 sakat verip berabere bitirebilirsiz diyim..
ulan bücür rezil ettin bizi tescilli şikecilere ya ne yim...
not:kuş kadar beyni olan bi gs lı kardeşinizim...