bugün

Zaman ve mekan kavramlarının ırzına geçmiş , anasını sikmiş sözlük yazarıdır. Doktor Emmett Brown'un zaman makinesini bi şekilde ele geçirip canı sıkıldığında geçmişe gittiğinden şüpheleniyorum , yo eğer öyle değilse sağlam bir psikiyatr'a görünmesinde fayda var. Acilen içinde bulunduğumuz zamanın ne olduğunu bilmesi gerek. Yok eğer sadece trollüyorsa da bu neyin kafasıdır diyesim geliyor hakikaten.
iç sesiyle sevişmekten devreleri yandığından gündemi 60 yıl geriden takip eden yazar.

ama arada nostalji iyidir.
bırakın nasıl istiyorsa öyle sevissin bize ne.
Yine başlamiştir üstat asırlık hatıratlarını kariştirmaya. Devam etsin.
an itibariyle ölü basliklarını diriltiyor, gayet de başarılı.
anladığım kadarıyla kendisiyle barışık manasına gelen bir nicke sahip yazar.
ne mutlu ona ki kendini seviyor ve iç sesi ona bu yüzden güzel şeyler söylüyor.
darısı başınıza ergenler.
hoş geldin sevişgen adam.
sevişmelerinden bir lokmacık fragman görmek istediğim yuzır.

o nasıl bir sevişme öyle. çok yaratıcıymış.
Geçmişi unutamayan yazar.
Samimi, içten, zeki yazar.
(bkz: dexter)
cevabını önceden tahmin ettiğim yazar.
zaman tünelinden kurtulup günümüze dönmesi gereken yazar.
sıkan adam.
aga eyvallah çok güzel yazıyosun. inan severek okuyorum. Hatta sözlüğün büyük bi çoğunluğunu (buna bende dahil) geçmişe dair bilgilendiriyosun. Kabak tadı verdi desem yalan olur.

Ama şu başlıklarını 3 4 saat arayla uplaman hiç hoş değil. ilgi orospusu ergen kız hissiyatı oluşturuyosun. Yapma etme gözünü seveyim.
1756 larda doğmuş yazar. Hala yaşiyor. Evet yanliş duymadiniz hala yaşiyor. Yaşadiklarini dipnot etmiş ve bu zamana kadar gelmesini sağlamiştir. Şimdide açip açip okuyor.
sözlükte ırkçılıkla ilgili isyanlarına aynen katıldığım, duygularını anladığım yazarlardan biri.
Birinin ona çöpçatanlık yapma zamanı gelmiş demektir. arkadaş arkadaşın sponsorudur yardım edin.
bana erkek kılığına girmiş gibi geldi, yoksa bu ilgi normal değil.
selam ben cahill görsel
Geleneksel os1 ci dir genellikle gece uykusu olmadıgı zaman os1 çekip yatanlardır.
yanlış anlamasın da, işin bokunu çıkaran yazar. artık modası geçti arkadaşım, defalarca yapıldı ve tutmuyor artık. hem nickin de uygun değil.

(bkz: başkasının adına utanmak)
Napmaya çalıştığını çözemediğim trollümsü.
kendince fantazi bulup eğlenen sıfat.
yalnızlığın diplerin yaşayan adamdır.
Bir kafa sesiyle osbir çeken adam değildir.