bugün

Sevilen bir yazar. Seviyorum.

Edit: bir sevdik dedik labali çıktı.
Daha evvel sevdiğimi soylemistim ama uygunsuz mesajları ve vasat trollugu ile fikrimi değiştirmiştir, tebrikler.
(#25000656) ege yöresinde çok banel bulunduğu için kullanılmayan kuşaktır. ayrıca doğuda gelinlik giymeye ne hacet zaten 13- 14 yaşında kapatıverir amcası dayısı hatta babası. sonra dul diye babası yaşında adama kuma verilir, filan fıstık. ek olarak senin zihniyetine eşşekler baksın.
Adamin dibidir. Evet.
(bkz: supurgesini sac yapan kadin)
akla, bir arkadaşın ''fuck you galatasaray'' demeye çalışıp ''fuck me galatasaray'' dediği o trajikomik olayı getiren saçma cümle.
ingilizcenin magma tabakasına inilen durum.
fun run'da elimden ttnet'in aldığı yazar. sonraki oyunda ss alırım ama. *
Yeter ki insan olsun ırkı önemli değil dediğim yazar.
beşiktaş'ın yenilmesiyle beni mutlu eden yazar. bekliyoruz.
nickimizin benzediği nesildas yazar.
sanırım "I am the table, stick to my ass a thick cable ! " demek isteyen yazardır. sen de haklısın. herkesin zevki kendine...
who's your daddy ? demek istediğim yazar.
ben kim miyim ? its dosent matter who i am, what matter is our you ?
teşekkürler.

bu başlıkta ingilizce konuşulsun kampanyası.
etnik ayrımcılık ihtiva eden bir entry im yüzünden bana şunu demiş

(#26271873)

sonra da gitmiş başka başlıkta şunu yazmış:

(#26271570)

hakikaten "masa ın hası" olan yazar. zira başka kimse bu kadar saçmalayıp çelişkiye düşerek "hammadde" sinin hakkını bu kadar başarıyla veremezdi.
Akilli mantıklı olmayan dusunebilme kapasitesi cok dusuk sayilarda olan yazardir az gelistiirsin kendini becerebilirse benden ona bi tavsiye umarım yazdiklarimi anlicak kapasitesi vardır.
sultanahmet'teki bombalama olayının hemen akabinde elif sultan kalsen hakkında 10 numara tespit yapan zeki adam. evet.
(#26292772)
Dindar bir kürttür. Değilse değilim desin.
Türk değildir ama dindardir. Değilse değilim desin.
Alevi olduğunu kabullenmis bir Atatürk düşmanı.
(#26453049)

bir adet zenofobik sözlük yazarı. böyleleri ile aynı gökyüzünü paylaşmaktan nefret ediyorum.
4 ayaklı nicki. eşek değil, evet masa.
izmirlileri dinsiz olarak gören ve atatürkü sevmeyen bir adet yazardır efenim.

bir din başlıklarına entry girer bir de cinsel içerikli başlıklara.

kemalistlere büyük bir kin besliyor. afedersin sayın yazar kemalistler annenizi mi becerdi? diye sormak istediğim yazardır aynı zamanda.
Kız mı erkek mi olduğuna kendi de karar verememiş yazarımsı.
tsk'nın 1994'te kuzey ırak'a yaptığı sınır ötesi operasyonda 2500 tane itin geberdiğini hatırlatmayı görev bildiğim bebe.

abd ve israil korumasa kim kimi bulur bir düşünsün.
Biraz şey bir yazar.