bugün

Bende hızlı uyurdum bir zamanlar.
uyku ikamesi olmayan tek beden faaliyetidir. es geçmeyin.
sabah 4 e kadar uyanık kalınca başımı yastığa koyunca hızlıca uyuyorum. benim taktik de bu.
Kendimizi biraz rahat bırakmanın inanın faydasını gördüm. En azından bu gece için bir kez deneyin sizde başınızı yastığa koyduktan birkaç dakika sonra mışıl mışıl uykuda olduğunuzu bilin.
Kendini Yor.
1.sözlüğe girmemek.
2.bu entry i okumamak.
3.Yat zıbar.
kritik bi uyku anı var, 5 dakikayla maksimum yarım saat arası, hıh işte onu yakaladın yakaladın mis gibi mışıl mışıl uyursun ama onu kaçırırsan gitti uyku...
tüm bir gündüz ve öğleni çalışıp uyumayarak geçirmektir.
Keşke etkili olsa dediğim tekniklerdir.
Benim için hızlı uyanma teknikleri olsa daha güzel olurdu vallah.
geç uyumak, 3-4 gibi.
Kitap okumak.
uyku hapı almak.
(bkz: sızmak)
En kolayı, eğer uyku sorunu yaşıyorsanız uykunuz geldiği anda hemen yatağa yatmak ve uyumaktır. O anı kaçırdığınız takdirde bir daha uyuyamıyorsunuz.
1) uyku dişidir, onu kolundan tutup getiremezsiniz.

2)mastürbasyon, saçma sapan hayaller ya da aptal şeylerle binyeyi yumuşatıyoruz.

3)yumuşamış bu bünyeyi, uykunun kollarına bırakıyoruz.

-yani onu kolundan tutmak yerine yayılıyoruz ve uyku içimize doluyor. zzzzzzzzzzzz.
ders çalışın.
Gözyaşları eşliğinde hayal kurmayın.
Ac dizi izle telefondan yataktayken. Gerci telefon suratina dusunce uyaniyorsun ama olsun.
yalnız farkettiğim kadarıyla uykuya dalmadan birkaç dakika öncesi böyle rüya gibi kısa ve belirsiz şeyler görüyorum.
i doser çok aşırı uyku getirici kesin çözüm ama kulaklıktan (stero) dinlemeden olmaz tekrar modunuda kapayın.

insomniac
Çok aşırı güçlü uyku getirici
http://hotfile.com/dl/632...Insominiac_(Super_Strong).mp3.html
10 dakika boyunca sert ve yastıksız bir zeminde uzanın ve hiç kıpırdamayın. uykunuz geldikten sonra yatağa geçip mışılmışıl uyacaksınız.

edit: yaptım ve yaptırdım. oluyor.
herhangi bir derdinin olmaması gerekir.
aynı saatte vucudu uyumaya alıştrın insan bedeni saat gibidir size iteat eder .
ders çalışın veya kitap okumaya başlayın.
güncel Önemli Başlıklar